Показать сообщение отдельно
Старый 17.05.2019, 20:34   #7
Yuriy1812
Участник
 
Регистрация: 28.08.2018
Ульи: Визначився, буде альпієць Н=108 у 2019р.
Адрес: Україна,Львівська обл., Карпати
Возраст: 63
Сообщений: 37
Сказал(а) спасибо: 28
Поблагодарили 15 раз(а) в 7 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 14
Закачек: 0
Вес репутации: 71
Yuriy1812 скоро станут замечать
По умолчанию Re: Лечение медом (рецепты)

Цитата:
Сообщение от верес Посмотреть сообщение
А можна розшифрувати
Цей рецепт мені написав лікар-уролог, я сам спочатку вжахнувся. Читав в інтернеті. На російських ресурсах пару раз натрапив на той самий рецепт від їхніх лікарів. Виходить так, що молочна кислота розчиняє кальцій та інші солі в шкаралупі утворюючи солі молочної кислоти. Далі білок та жовток мають теж купу корисного та ще й мед який має багато чого доброго. Ще потрібно сказати, що я пів року перед цим вживав "нафтусю" та забув при цьому пити калій-магній вмісні ліки, наприклад аспаркам. Вийшла нехороша штука, попав в кардіологію з аритмією. Лікар кардіолог при цьому розказала мені власне про дію "нафтусі", що вона миє пісок та камінь не тільки з нирок, але і інші потрібні солі з організму. Занадто дорого і нічого приємного після перебування в кардіології. Маючи такий негативний досвід, вирішив ризикнути не до кінця довіряючи цьому рецепту. Подумав так, якщо нічого не буде вимивати з нирок, то принаймі не нашкодить. В рекомендаціях уролога необхідно було взагалі вживати по 250мл., але після першої такої дози вхопив пронос. На російських сайтах рекомендували вживати бовтанку з розрахунку 2мл на 1кг маси тіла, так собі сам і вирішив 150-160мл. Процес "каменепаду" пішов не відразу, а перед завершенням перших 3л. Виходчи з цього, теоретично виходить, що солі молочної кислоти та і вона сама роблять розчинними оксалати, а жовток, білок та мед вносять потрібні мікроелементи в організм .
Але ж коли притисне, то і не таке ладен випити. Тим більше, що різні камені в організмі мають здатність не просто бути присутніми, а і "ворушитись". При цьому всьому виникають скачки тиску та інші больові відчуття.

Последний раз редактировалось Yuriy1812; 17.05.2019 в 20:39.
Yuriy1812 вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ivas (18.05.2019), верес (17.05.2019)