Показать сообщение отдельно
Старый 26.12.2012, 01:17   #8
віталий
Бывалый
 
Аватар для віталий
 
Регистрация: 01.06.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 30
Ульи: змішана
Адрес: Прикарпаття
Возраст: 40
Сообщений: 2,518
Сказал(а) спасибо: 3,036
Поблагодарили 3,047 раз(а) в 782 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 160
Сказали "Не согласен!" 55 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 7
Закачек: 0
Вес репутации: 575
віталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Благодійність

Ось як пройшов день святого Миколая в інституті нейрохірургії ім Ромоданова в м. Києві. І ось моя праця ( яку ніхто з Вас не підтримав, і Вам має бути соромно): http://www.31june.com/ru/honey/
Хотілось висловити подяку Гуслію Ю.М. за те що пожертвував кубітейнер меду + декристалізатор, Колодницькому О.А. -за флягу меду, ну і я там приймав участь, грошей в мене не було але трохи меду знайшлося. Там внизу є фотографія мене з дружиною та маленьким Мішкою, ми тоді якраз виписувались з лікарні. І ще одна поправка - там написано що я з Івано-Франківської обл, насправді з Чернівецької. Прочитайте будь-ласка наше письмо, яке ми писали від щирого серця для цих немічних дітей та їхнім батькам.
П.С. На майбутнє надіюсь що Ми всі разо будемо збирати та жертвувати мед для хворих діток, може хтось може матеріально пожертвувати -жертвуйте! і Вам воздасся.

Последний раз редактировалось віталий; 26.12.2012 в 01:23. Причина: Грам. помилки
віталий вне форума   Ответить с цитированием