Показать сообщение отдельно
Старый 06.07.2017, 13:41   #481
Андрей Андреевич
Бывалый
 
Регистрация: 04.11.2012
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 250+
Ульи: разная
Адрес: Украина,Винницкая обл.,с.Ялтушков
Возраст: 58
Сообщений: 8,603
Сказал(а) спасибо: 6,885
Поблагодарили 10,651 раз(а) в 2,145 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 42 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1637
Андрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Касса взаимопомощи по маткам

Цитата:
Сообщение от Oleg L. Посмотреть сообщение
Я так розумію, що в будь-якому випадку треба притримати матку в кліточці і не відкривати одночасно два проходи. Хоч проходи різної довжини, але все одно є ризик не прийому. Чи пробували ви в своїй практиці відкривати одночасно два проходи і чи, як наслідок, були випадки не прийому матки, бо зашвидко вийшла з кліточки? Я цього року йшов майже за вашим методом, тільки відкрив два проходи одночасно, після одноденної витримки повністю закритої кліточки. А щоб спокуси не було зазирнути краєчком ока, що там твориться, то взагалі не показуюсь на пасіці вже п"ятий день. Що скажете про американську кліточку. Чи дійсно той феромон який є в ній відіграє ключову роль і чи це клітка одноразового використання ( з часом дія феромонів зникає і клітка стає звичайною пластмасою, як гайдарівська)?
Цитата:
Сообщение от король орест Посмотреть сообщение
Роблячи відводки,чи інші дії по підсадці маток,відкриваю зразу два отвори(пасту їдять 2-3дня),кліточки забираю через +-тиждень і одночасно дивлюсь на роботу матки,так роблю кілька років - не втратив жодної матки.
Я трошки людина з своїми "тараканами" в голові... підсаджувати так як написав Орест можна, такий спосіб дає дуже високий результат ... можна сказати 99%. От щоб не було того 1% , простіше відкрити отвори по черзі... (щоб потім в мене помідорами не кидали) ... я ж таки даю 100% гарантію .Не забувайте що Орест підсаджує свої матки (відібрані з нуків...на пасіці), от коли матка находиться в дорозі, інколи і по тижню... трошки здоров"я підірве і її випустити --грохнути можуть дуже легко з чужим запахом.
Тепер про американські кліточки і її "феромони". Коли купляв першу партію то запах був прілої мочі, друга партія була без запаху...на мою думку немає там ніяких феромонів. Приміняю багаторазово... просто удобна кліточка ,вот і все ... це щоб не гратись з отворами... но матку яка має цінність як плємєна - не рискнув би в ній підсаджувати, Гайдаровська дає кращі результати.
__________________
Когда делаешь людям добро, то добрые люди это ценят, равнодушные забывают, а наглые становятся ещё наглее!

Последний раз редактировалось Андрей Андреевич; 06.07.2017 в 14:20.
Андрей Андреевич вне форума   Ответить с цитированием
16 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Aleksandr17 (07.07.2017), Alexandr L (06.07.2017), Dimitr (06.07.2017), nixar2007 (07.07.2017), Oleg L. (06.07.2017), АНД (06.07.2017), анна сергеева (07.07.2017), бігунець (06.07.2017), Владимир Татомир (06.07.2017), душечка (07.07.2017), король орест (06.07.2017), КРИВОРОЖАНИН (06.07.2017), Никитин (06.07.2017), Николай Божко (09.07.2017), Санек)))) (06.07.2017), Юрий Нефёдов (06.07.2017)