Показать сообщение отдельно
Старый 16.11.2015, 12:59   #38
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1087
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Улей на высокую рамку и с глубоким дном

Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
П.С. Хух...вроде б всё написал. ВЕРЕС ,можеш ставить несогласен
Андрей Андреевич, земляче, ша, ненервуйте, все добре, от правда однобокий діалог виходить,
Ра-М-Ха, мав сміливість назагал викласти своє думки, і не личить тикати його як кошеня в непристойності .
Цитата:
Сообщение от Димас Посмотреть сообщение
Думаю, если человек задумал, пусть сделает, попробует, может это была его мечта.
Ось одне з адекватних бачень проблеми яку створив перед собою Ра-М- Ха.
Димас, і в попередньому дописуванні спробував зрозуміти прояснити чому в
Ра-М-Ха, виникла така ідея.
Всі решта хто в м"ягшій хто і більш прямолінійно вказав що "неверним путьом ідете товарищі", Натомість від
Ра-М-Ха, я непочув жодних заперечень відносно всіх запропонованих "постулатів" які мабуть на початку впровадження наштовхувалися мабуть на таку ж "агресивно-рекомендаційну" повчальну настанову як треба робити,
Тому читаючи тему і немаючи можливості відповідати (з телефона незручно), реагував своїми "ЗА" і"ПРОТИ", що незабороне.
П.С. Чомусь згадалося повідомлення від дописувача, нашого земляка, який зараз в бджолярує в Канаді, що українські форуми бджолярів агресивніші від російських, це мене навіть обурило, подумав ну чому ми про себе такої поганої думки ан ні діалог в цій темі виправдовує таке бачання нас з за горизонту.
Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
дурацкие вопросы
Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
Вы ну очень далеко позади паровоза
Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
научитесь осматривать улей максимум за 30 сек (да,да секунд)
Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
Короче усложняйте себе жизнь дальше
Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
разрешите откланятся (дальше лень, что то доказывать...
Добавлено через 1 час 40 минут
Цитата:
Сообщение от Ра-М-Ха Посмотреть сообщение
Но ведь влажный воздух вверху скапливается?
таки да, водяний пар легше повітря майже в двічі, і перш чим опуститися в низ до сітки, він йде в гору, де вологе повітря контактуючи з переохолодженими стінками вулика завдяки охолодженню осушується з утворенням інею, або у вигляді конденсату що гірше при стисненому гнізді, тому чим товстіша повітряна сорочка навколо бджілинного гнізда тим їм комфортніше. але при уиові, що ця сорочка нерухома.
Про сітку в дні, можливо в ідеї
Ра-М-Ха, є щось раціональне, адже сітка в сучасному застосуванні не так давно прийшла в вулик, спочатку вона застосовувалась як ізолятор від кліща який опадав з бджіл, нижче неї було звичне глухе і "тепле" дно,і лише потім випадково було помічено, непам"ятаю ім"я пасічника, ( лінь шукати журнал "ПАСІКА" мабуть за роки 1989-90), тож вірте на слово, в одному вулику його пасіки от те тепле дно згнило і серед зими частина відвалилася, але на диво дописувача, бджоли в тому вулику перезимували краще всіх, ось по такій причині в нього з"явилася ідея замінити тепле дно на сітку, можливо він і небув першим хто це зробив, але публічно про це написав, і що, на даний час всі замінили дно на сітку, та ні мабуть відсотків 10 ну максимум 15, решта притримуються зручних для них технологій утримання на глухому дні, то що вони такі вже й недалекі, думаю що ні. адже і до сітки принаймні в мене є деякі питання, а саме,
- при видаленні після весни дна, прислухайтеся як бджілки натикаються на неї, сітку, адже нижче неї дене світло з"являється до якого бджоли непривикли,тому злітаючи з рам на світло пробуючи зробити виліт забуваючи про місце льотка, і так триває не один день, "бумц"-"бумц".
- ще одна проблема, з використанням сітки має бути абсолютна герметичність вище неї, (яку ми руйнуємо після кожного знімання корпусів),бо інакше при вітряній погоді такий вулик перетворюється в аеродинамічну трубу, завдяки різниці тисків повітря в і за вуликом, тому сітка ще мало вивчена, і чомусь на промислових пасіках за кордоном вона ще знайшла масового застосування.
А от про вентиляцію в дашку при сітці в дні, ну незнаю, це протиріччить одне другому, зважаючи на бажану герметичність вулика, з своєго досвіду, писав, але ще нагадаю, пробував в спекотну погоду 32-33*, полегшити з таким самим намірм як пише мій земляк,А...А... осушувати мед, відкривав льотки в усіх корпусах (зараз їх в мене намає), так от, при цьому температура в вулику зростала до зовнішньої, хоча перед цим була на 2-3* нижчою, це під самим дашком, робив такі проміри для розуміння температурної карти в вулику з використанням підігріву, ось так, хочете вірте, хочете повторіть.
__________________

39 ОДШБр

Последний раз редактировалось верес; 16.11.2015 в 11:39.
верес вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал "Не согласен! (а)" - за это сообщение:
ЖекаЛях (04.01.2016)