Показать сообщение отдельно
Старый 25.05.2019, 16:59   #2079
Viktor56
Бывалый
 
Регистрация: 11.06.2017
Пчелостаж: 12
Пчелосемей: 20
Ульи: Украинские лежаки
Адрес: Украина, Хмельницкая обл. с.Нестеровцы
Возраст: 67
Сообщений: 4,276
Сказал(а) спасибо: 3,934
Поблагодарили 926 раз(а) в 262 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 8 раз(а) в 4 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 390
Viktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2019

Тепер по темі,прото ті вулики в мене як мозоль,приїхав з пасіки ,чекав рої ,але я їх в цьому році ще не бачив.Думав сьогодні буде точно ,вв час дня почалась злив і я поїхав,зрозумів що кльову не буде.Вчора під вечір докидав різний неформатний сушняк за заставні де ще було місце ,десь почстять,десь принесуть ріпаку,а то їм вже складати ніде ,одівся в маску і рукавиці ,сімї сильні можуть гахнути ні защо.В одній сімї чомусь обірвалась боковинка рамки з медом від плечика,все впало ,розповзлось між їншимирамками і я рішив швидко усунути проблему,бджоли швидко вирахували що я в одних носках ,я ледве встиг зкакрити вулик. В .Попов пише що буде робити без рукавиць,так я теж в певні дні в шортах ходжу,але вчора коли сховався від них в лісі ,потім зайшов на подвіря ,в рукавицях нарахував більше 20 жал,ідобре пожалені щиколотки,прочитав ,що В .Бігунець вивозить такі подалі від дому ,але ця сімя (пійманий позавторішній чужий рій)2 сезони вела себе чудово ,ірозвивались ,і мед носили,вони і зараз все ровлять чудово,але зявилось нове хоббі-жалити при першій можливості,я біля них навіть траву по людськи не прокосив -бачать з косою і в атаку,Чапаєвці.
Viktor56 вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
shubaserg (26.05.2019), ТСІ (27.05.2019)