Показать сообщение отдельно
Старый 11.12.2019, 14:35   #3651
АндрейБуки
Бывалый
 
Регистрация: 12.11.2014
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 1
Ульи: мк
Адрес: Украина
Сообщений: 669
Сказал(а) спасибо: 478
Поблагодарили 460 раз(а) в 130 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 85
Сказали "Не согласен!" 48 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 195
АндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2019

Цитата:
Сообщение от yu1986ra Посмотреть сообщение
За таким принципом майже всі мої бджоли полетіли б до сусідів - там потужні ройові матки, які чомусь не змогли наростити бджолу до зими. А мої бджоли (що через одну з під свіщевої матки) весь жовтень кошмарили їх (не знаю скільки розбили, але половину вуликів кудись сусід сховав/перевіз).
Аналогічна ситуація.
Почав пан шукати пасічника із сильними сімями .... я собі без уваги ... заспокоїв сусіда тай поїхав ... прийшов час заносити вулики я до них зась не можна підняти забиті медом думаю розбомбили панську пасіку вщент ...

Добавлено через 5 минут
Цитата:
Сообщение от ДобровоЛ Посмотреть сообщение
А як ви пояснюєте те, що злітають далеко не найгірші сім"ї, тобто й матки там за вашою ж термінологією не із слабими феромонами?..
У липні обробив сімї апіхелс гель ментол, евкаліпт і тимол і одна сімя зашуміла - злетіла через два-три дні покинула розплод і мед ... думаю була закліщованість велика ...
АндрейБуки вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
ДобровоЛ (12.12.2019)