Показать сообщение отдельно
Старый 12.12.2019, 20:25   #3657
ДобровоЛ
Бывалый
 
Аватар для ДобровоЛ
 
Регистрация: 08.12.2015
Пчелостаж: 55
Пчелосемей: 40
Ульи: Дадан(300) 24-32р.,багатокорп.Рут(230)
Адрес: Київ(взимку),Київська об.,Броварський р-н, с Княжичі під лісом
Возраст: 68
Сообщений: 3,339
Сказал(а) спасибо: 2,708
Поблагодарили 1,271 раз(а) в 375 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 29 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 396
ДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2019

Цитата:
Сообщение от АндрейБуки Посмотреть сообщение
Аналогічна ситуація.
Почав пан шукати пасічника із сильними сімями .... я собі без уваги ... заспокоїв сусіда тай поїхав ... прийшов час заносити вулики я до них зась не можна підняти забиті медом думаю розбомбили панську пасіку вщент ...

Добавлено через 5 минут

У липні обробив сімї апіхелс гель ментол, евкаліпт і тимол і одна сімя зашуміла - злетіла через два-три дні покинула розплод і мед ... думаю була закліщованість велика ...
Років з п"ять тому і умене аналогічна ситуація була. Але у маток моїх одне з крил має по півкрила . Тому сіли поряд. Але з тих пір першу обробку проводжу зразу ж після останньої качки, не зволікаючи.

Добавлено через 4 минуты
Цитата:
Сообщение от yu1986ra Посмотреть сообщение
Та в мене після взятку, таке враження, що ще два покоління лупиться. І обмеження залповим закормом раннім (в кінці серпня) - тільки шкодить. Матка знову відновлює яйцекладку, а місця вже нема достатньо.... І так по трохи і сіє до листопада (з"їдаючи кормові рамки), а сила по трохи тане.
Погода повністю змінилася в останні роки. Тож і бджоли ведуть себе по іншому.
ДобровоЛ вне форума