Показать сообщение отдельно
Старый 23.12.2017, 13:39   #713
undroid
Участник
 
Регистрация: 04.08.2015
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 7
Ульи: Український вулик лежак з надставками. Українська рамка.
Адрес: Україна, Вінницька обл., м. Тульчин. Андрій.
Сообщений: 35
Сказал(а) спасибо: 7
Поблагодарили 69 раз(а) в 20 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 30
Закачек: 0
Вес репутации: 115
undroid имеет неукоснительную репутациюundroid имеет неукоснительную репутациюundroid имеет неукоснительную репутациюundroid имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...

На мою думку в схемі від 20015 року електроприводу на медогонку від Сергія є неточність.
Там вказано, що активний зумер мінусом підключено до порту PD3 ( по схемі вивід 5 ) мікроконтролеру, а плюсом до +12 вольт. Я думаю, що так можна спалити віхід порту PD3 ( по схемі вивід 5 ) підключивши 5-ти вольтовий активний зумер. Так як мікроконтролер 5 вольтовий. Краще плюсом 5-ти вольтовий зумер відключати на вивід 3 стабілізатора L7805 (DA1), тобто на +5 вольт. Або ще краще через додатковий транзистор, як наприклад підлючається реле тормозу.

Чекаю появи Сергія на форумі, та хочу йому запропонувати застосувати модуль 8-розрядного світлодіодного індикатора на MAX7219.
http://modules.pp.ua/lcd/ - 54 грн.
Порівняно недорогий, легко організувати послідовний вивід символьної інформації.
Задіюється лише 3 вивода мікроконтролеру замість 11. Весь тягар обробки динамічної індикації ляже на MAX7219.
А решу виводів мікроконтролера можно задіяти для вольтметра і підрахунку реальних оборотів/хв., і т. д.
undroid вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
SERGE (28.12.2017), верес (23.12.2017), Немолодий (23.12.2017)