Показать сообщение отдельно
Старый 04.01.2023, 18:45   #2
МедАль
Сенсей
почесний
 
Аватар для МедАль
 
Регистрация: 10.01.2012
Пчелостаж: 50
Пчелосемей: 20
Ульи: Альпийські Н108
Адрес: Куп"янськ Харківська область Україна
Возраст: 77
Сообщений: 4,907
Сказал(а) спасибо: 4,316
Поблагодарили 14,133 раз(а) в 1,853 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 58
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 1808
МедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Віск на окопні свічки

Цитата:
Сообщение от Aleksis Посмотреть сообщение
Добрий день, для виготовлення окопних свічок шукаємо тих, хто може поділитися воском, навіть найгіршої якості.
0934736047 вайбер/телеграм. Будемо дуже вдячні, хто відгукнеться
Доброго здоров"я, колего Aleksis. Як Вам, так і мені прикро, що ніхто з форумчан не відгукнувся на Ваше прохання. Питання дуже важливе, але от наша пасивність...
На мою думку, причина ігнору ось в чому. Ви, за великим рахунком, людина не надто публічна, тобто не настільки відома в нашому середовищі, щоб на Ваш заклик неодмінно була позитивна реакція. Не роздаю поради, а тільки міркую що треба зробити для виправлення становища:

- дати інформацію про те, чи Ви є учасником або організатором якогось колективу, що займається виготовленням "окопних свічок". Може, Ви волонтер-одинак, що теж похвально. Тож розкажіть про це, доповніть свою розповідь відповідними світлинами. Поділіться трохи своїм досвідом, якщо він у Вас є. І тоді Ви неодмінно отримаєте посилки з воском - на таку справу пасічники не пожаліють якусь його кількість.
Якщо Вам нічого сказати і нічого показати - то й вибачайте.

Вибачайте також і за мою деяку категоричність цього мого посту. Скажу відверто: мене дещо здивувало, що Ви просите надсилати лише віск, але нічого не кажете про гофрокартон, баночки з-під консервів тощо.

Отже, тепер м"яч на Вашому полі, робіть передачу.
Дякую.
__________________
Хай щастить!
З повагою,-
МЕДЯНИК Олексій Володимирович
МедАль вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
darveter94 (28.01.2023), ozi (29.01.2023), xalik (04.01.2023)