Показать сообщение отдельно
Старый 03.09.2018, 11:34   #454
Сергій 77
Бывалый
 
Аватар для Сергій 77
 
Регистрация: 12.02.2016
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 40+
Ульи: Дадан
Адрес: Украина , Хмельницкая обл, пгт. Волковинцы
Возраст: 46
Сообщений: 293
Сказал(а) спасибо: 101
Поблагодарили 762 раз(а) в 94 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 3 раз(а) в 3 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 190
Сергій 77 имеет неукоснительную репутациюСергій 77 имеет неукоснительную репутациюСергій 77 имеет неукоснительную репутациюСергій 77 имеет неукоснительную репутациюСергій 77 имеет неукоснительную репутациюСергій 77 имеет неукоснительную репутациюСергій 77 имеет неукоснительную репутациюСергій 77 имеет неукоснительную репутациюСергій 77 имеет неукоснительную репутациюСергій 77 имеет неукоснительную репутациюСергій 77 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловождение в десятирамочных ульях на рамку 300 с магазинами на 145

Цитата:
Сообщение от спасатель 101 Посмотреть сообщение
До сих пір не визначився наприклад з відводками.
Зробити їх перед акаціює на садах, основні сім'ї відтягнуть гніздові, але не буде меду. Зробити після акації, буде мед, вощину не потягнуть. І т.д...
Тай самі відводки, поки що пасіка росла, то більш менш, а коли буде "коробочка" - тоді що?
Я відводки роблю не залежно від медоносів, а залежно від термінів входження в ройовий стан.Як правило починаючи з 20 травня, у нашій місцевості.
Відводок, для мене, це в першу чергу протиройовий захід. І мені по-барабану що там у цей час цвіте. Адже якщо зароїться пасіка, то буде набагато гірше. Принаймні поки працюю з укр.степовою, якщо,можливо, перейду на бакфаст, то і точка відліку для відводків зміниться, буду звертати увагу відцвіла акація, чи ні.
Стосовно "коробочки", то як варіант продавати пакети.
__________________
Зима близко.(Winter Is Coming)
Сергій 77 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
bee-beep (03.09.2018)