Показать сообщение отдельно
Старый 04.02.2017, 20:29   #177
ДобровоЛ
Бывалый
 
Аватар для ДобровоЛ
 
Регистрация: 08.12.2015
Пчелостаж: 55
Пчелосемей: 40
Ульи: Дадан(300) 24-32р.,багатокорп.Рут(230)
Адрес: Київ(взимку),Київська об.,Броварський р-н, с Княжичі під лісом
Возраст: 68
Сообщений: 3,339
Сказал(а) спасибо: 2,708
Поблагодарили 1,271 раз(а) в 375 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 29 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 396
ДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Содержание пчел с семьями помощницами

Цитата:
Сообщение от спасатель 101 Посмотреть сообщение
Запитаю просто! Хтось експериментував об'єднання з двома матками і ..? Одна стара матка вилетіла з ройом, а друга страра матка залишилилася в сім'ї. І це відбудося дуже швидко, не так як з вичайному випадку - ройовий стан, маточники, виход рою. Поки що не знаю, чи можливий варіант розкладу обвязків між старими матками за схемою:"я залишаюсь, а тобі мало місця - допобачення!" (льотки є у кожному корпусі та дні). Але вважаю, що так не можливо і не природно. Необхідно конкретна відповідь із досвіду. Весною сам дізнаюсь, але граблі ніхто не відміняв і наступити в цьому випадку на раз. Заздалегідь вдячний.
Усіх з НОВИМ РОКОМ!
Не зовсім зрозуміле запитання. Просто,- не значить коротко. Просто- значить зрозуміло.
Якщо ви під"єднували рій,- то так і повинно було статися. Ройова матка й вилетіла...

Добавлено через 3 минуты
Цитата:
Сообщение от yuasaver Посмотреть сообщение
Неогорчайтесь в 2016 невдалося зовсім взяти акацію та липу не из-за отсутствия семей помошниц, просто год неурожайный. У меня вообще на акацию пришлось делать незначительну подкормку, чтоб до липы протянули....
Дивлячись кому...
ДобровоЛ вне форума   Ответить с цитированием