Показать сообщение отдельно
Старый 14.11.2013, 18:18   #586
МедАль
Сенсей
почесний
 
Аватар для МедАль
 
Регистрация: 10.01.2012
Пчелостаж: 50
Пчелосемей: 20
Ульи: Альпийські Н108
Адрес: Куп"янськ Харківська область Україна
Возраст: 77
Сообщений: 4,907
Сказал(а) спасибо: 4,316
Поблагодарили 14,133 раз(а) в 1,853 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 58
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 1808
МедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Рогатый улей

Цитата:
Сообщение от верес Посмотреть сообщение
Нехай вибачають мене прихильники "досконалих безфальцевих"з цілим рядом їхніх переваг, таких як "роги", набиті планочки, металеві фіксатори, шпильки, притирання на наждачці. Можливо щось незгадав, тоді прошу вибачення, але для чого це все, я так і не розумію, це що, все в заміну фальцям?
Р.S. Мабуть це все замість однієї технологічно нескладної операції- і в результаті маємо цілу низку з гемароїв, які з усієї моці виставляємо як вершину досконалості безфальцевих- кам'яний вік,... !
Саме в цьому питанні, колего Верес, з Вами важко погодитись. З фальцями чи без фальців - це просто справа смаку пасічника, його звички і уподобання. Кажу так тому, що раніше робив корпуси з фальцями, і вони мені подобались, і були зручні. Останнім часом від фальців відмовився - просто вважаю, що вони зайві. Це моя думка, і не буду Вас переконувати в зворотньому.
Це так само, як не можу до цього часу стати прихильником вулика Паливоди, бо для мене сама ідеологія "рогатого" неприйнятна з багатьох міркувань. Кажу таке просто для прикладу, бо скільки людей, скільки й думок. І зовсім не обов"язково те що Вам чи мені не подобається - це "кам"яний вік", як Ви стверджуєте.
__________________
Хай щастить!
З повагою,-
МЕДЯНИК Олексій Володимирович

Последний раз редактировалось МедАль; 14.11.2013 в 18:22.
МедАль вне форума   Ответить с цитированием
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Alpha Zulu (02.12.2015), Beeroy (18.11.2015), Center (12.01.2019), Voblin_UA (14.11.2013), vodolej (14.11.2013), Дет Котэ (14.11.2013), Сергей 42 (14.11.2013)