Показать сообщение отдельно
Старый 03.05.2018, 07:02   #36
Андрей Андреевич
Бывалый
 
Регистрация: 04.11.2012
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 250+
Ульи: разная
Адрес: Украина,Винницкая обл.,с.Ялтушков
Возраст: 58
Сообщений: 8,603
Сказал(а) спасибо: 6,885
Поблагодарили 10,650 раз(а) в 2,145 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 42 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1635
Андрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пестициди та інші хімікати на полях

Цитата:
Сообщение от Ромен Посмотреть сообщение
а обробка в період цвітіння ,двократна?
...цвітіння чого? ...кожна культура має свою технологію захисту від шкідників. Сади до цвітіння прийнято обробляти мінімум два рази, по цвіту --коли вже відцвіте 70%...но то книжка (методичка) так пише...якби агрохолдінги ріпак обробляли до цвітіння КАЛІПСО, то мабудь було б достатньо однієї обробітки (в саду захищає дуже довго ...до місяця від шкідників і бджоли не гинуть так від нього)...я свій сад в 2018році ще ні разу нічим не обробляв-- болячек "страшних" не має, шкідників мізер... для чого бджіл підтравлювати... нехай "пасуться"... трошки оленка волохата напрягає, но нею займусь коли одуванчик відцвіте (обробляти буду приствольну землю --вона на ніч в землю ховається...)
Може серед нас є людина з агрономічною освітою... нехай уточнить , а то з мене такий агроном як з .... я і інженер будівник моя освіта... дуже далека до пестицидів (це так самоучка ... посадив сад і мусив розбиратись ...) в кого з агрономів не запитаєш, то таку ахінею несли і кожен по різному ...
__________________
Когда делаешь людям добро, то добрые люди это ценят, равнодушные забывают, а наглые становятся ещё наглее!

Последний раз редактировалось Андрей Андреевич; 03.05.2018 в 07:09.
Андрей Андреевич вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
rpm (03.05.2018), Владимир Татомир (04.05.2018), Ромен (03.05.2018)