Показать сообщение отдельно
Старый 25.08.2014, 08:20   #27
Voblin_UA
Бывалый
 
Аватар для Voblin_UA
 
Регистрация: 15.03.2012
Пчелостаж: 14
Пчелосемей: 10+
Ульи: Рогатые восьмирамочные на полурамку
Адрес: Север Харьковской обл.
Возраст: 47
Сообщений: 9,679
Сказал(а) спасибо: 8,704
Поблагодарили 9,699 раз(а) в 2,446 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 50 раз(а) в 44 сообщениях
Файловый архив: 23
Закачек: 0
Вес репутации: 1604
Voblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...

Верес, щодо відображення обертів... Я не знаю. Спочатку було інтересно, а потім подумав тільки про те, що бракує таймеру, який показував би залишок часу. Відкачували занадто густий мед, тому ставили цикл аж 18 хвилин, потім же повтор в грубому режимі.
Тобто система працює так: 10-12 секунд на розгон (не програмується), потім половина заданого циклу (кнопками перед відкачкою) крутить у м'якому режимі, у моєму випадку це 70% від обертів мотора (є ще прошивки, де перший режим складає 80, 90 та 100% номінальних обертів двигуня - я трошки перестрахувався, ще два контроллери лежать, спробую ще 80 та 90%), а другу половину вже підключається регулятор, яким я можу накрутити буд-які оберти, навіть значно вищі номінальніх. І потім - динамічне гальмування, яке програмується, я ставив 6 секунд, навіть при 24 рамках цього було досить для зупинки ротору.
Якщо кнопку старту тримати натисненою більше 1 секунди - одразу включається грубий режим з можливістю виставити максимальні оберти.
Маю тільки одне зауваження, щодо якого я поки що думаю... Чи не занадто довго триває м'який режим на тривалих термінах відкачки? Тобто в мене крутило 9 хвилин у м'якому, потім ще 9 у грубому. Думаю, тут 9 хвилин було забагато... Але повністю не певний, треба ще працювати та наблюдати. Не варто робити серйозні висновки після всього одного разу використання
__________________
Терпение и труд - всё, перекур
Voblin_UA вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
верес (25.08.2014)