Показать сообщение отдельно
Старый 31.03.2015, 19:41   #392
iqor
Бывалый
 
Регистрация: 08.01.2014
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 10
Ульи: альпійці
Адрес: Україна,Тернопільска обл
Возраст: 48
Сообщений: 345
Сказал(а) спасибо: 358
Поблагодарили 531 раз(а) в 136 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 10 раз(а) в 8 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 196
iqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Бакфаст порода пчел

pr1zZ, розмова з Вами, на сто процентів подібна на розмову з продавцем сажанців сорту фундука Трапезунд. багато перерспективи але ще немає реальної практики та результатів.
до слова трапезунд я купив, але набагато менше аніж планував, так як не ризикнув.
так і з бакфастом. я можу бути за досить короткий час його ярим прихильником, але просто так, взяти і перейти на бакфаст я не ризикну.
я вам про одне, а Ви мені про друге. і розмова ніяк не йде.
Ви говорие про 50 знайомих що перейшли на бакфаст, а на прохання познайомити з ними щоби поспілкуватись, пропонуєте приїхати до Вас....
а на рахунок переваги виду в довгострокові перспективі, ми поговоримо років так через 20-30...
iqor вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: