Показать сообщение отдельно
Старый 23.12.2017, 11:27   #3114
alexleo
Бывалый
 
Регистрация: 16.12.2013
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 10
Ульи: Украинский лежак дадан 12 рамочный дадан 10 рамочный лежак 24 рамочный рогатый на 145
Адрес: киев осокорки
Возраст: 41
Сообщений: 777
Сказал(а) спасибо: 198
Поблагодарили 539 раз(а) в 234 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 11
Сказали "Не согласен!" 13 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 121
Закачек: 0
Вес репутации: 219
alexleo имеет неукоснительную репутациюalexleo имеет неукоснительную репутациюalexleo имеет неукоснительную репутациюalexleo имеет неукоснительную репутациюalexleo имеет неукоснительную репутациюalexleo имеет неукоснительную репутациюalexleo имеет неукоснительную репутациюalexleo имеет неукоснительную репутациюalexleo имеет неукоснительную репутациюalexleo имеет неукоснительную репутациюalexleo имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Текущие вопросы начинающих

Цитата:
Сообщение от Sauron Посмотреть сообщение
Так а в чем проблема то оставить их открытыми?
Мыши , в прошлом году в одном улье гонял , нагадила гадина на утеплитель и потревожила пчёл .

Добавлено через 15 минут
Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Ви тільки чуєте,те що хочете почути,янаписав як у мене,іне перший рік,ави вправі поступати як вважаєте за потрібне,хоча бачу ви свої помилки засвоте скоріш,особистості тут нідочого,головне бжоли.
Ви написали що у вас льотки фактично відкриті на 1/3 і для ваших умов цьго досить , я ще в самому питанні вказав що такий варіант мене не влаштовує через недостатню вентиляцію , є волога і клуб збирається не зовсім там де треба , поруч велике озеро і вологість висока , хочу досягти максимальної вентиляції як рекомендують книжки і не допустити проникнення мишей , але зберегти можливість обльоту , і рішення я вже знайшов, є такі загороджувачі . Просто всім іншим або ліньки думати над проблемою , або поки щастить і з бджолами все гаразд то вони незаморочуються поки бджоли не відійдуть .

Добавлено через 15 минут
Цитата:
Сообщение от gru.v Посмотреть сообщение
зверніться до біології бджолиної сім'ї і пошукайте, що і для чого вони роблять,
Почитайте Халіфмана , він добре пояснює що і навіщо робить бджола і чому їй не треба приписувати зайвого розуму . Якщо у закритому з усіх сторін лежаку залишити запрополюсовані льотки з отвором з горошину то їх або снігом заб`є , або вони обмерзнуть від пари яку виділяють бджоли і бджоли задихнуться .Якщо влітку просвіт льотків регулює температуру в гнізді і охорону гнізда, то взимку цим займається сам клуб і зменшення льотка нічого крім погіршення вентиляції не дасть . Доречі прополіс був лише в одному вулику з дуже слабеньким роєм і виявив я його тільки після того як приєднав цього слабка до іншого трохи сильнішого щоб в зиму отримати сім рамок дадана , в інших вуликах на льотках прополісу нема .
alexleo вне форума   Ответить с цитированием