Показать сообщение отдельно
Старый 30.10.2017, 19:51   #22
Leytenant
Бывалый
 
Регистрация: 14.07.2016
Пчелостаж: 12
Пчелосемей: 15
Ульи: Лежаки, Дадан+145
Адрес: Киевская обл.
Возраст: 44
Сообщений: 248
Сказал(а) спасибо: 165
Поблагодарили 55 раз(а) в 26 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 1
Сказали "Не согласен!" 2 раз(а) в 2 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 112
Leytenant знают на этом форумеLeytenant знают на этом форумеLeytenant знают на этом форуме
По умолчанию Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні

Дякую за Ваші підрахунки!
Однак мені здається, що не можна порівнювати вартість Лікарської ковбаси в магазині №1 з Любительською ковбасою в магазині №2. Потрібно або порівнювати одну й ту ж ковбасу в різних магазинах, або різні види ковбас в одному магазині. Тоді порівняння буде більш-менш релевантним.
Що маю на увазі? Ви знайшли в інтернеті першу, яка трапилась пропозицію по касетному павільйону, і порівнюєте її з ціною вулика, який купили у свого знайомого (наприклад). Зрозуміло, що ціни можуть різнитися дуже сильно!
Я для порівняння брав ціни на павільйон і на вулики НА ОДНОМУ сайті інтернет-магазину, який рекламується на нашому форумі. Ціни я Вам навів.

Цитата:
Сообщение от doc_doc Посмотреть сообщение
Новый рутовский 10- или 8-рамочник на 3 корпуса стоит +- 700 грн, лично я брал недавно несколько десятков по 650 грн.
Ми ж говоримо про 4 корпуси, а не про три! Також Ви не порахували вартість рамок, а їх буде 32, ціна 300-350 грн.
І на 8 чи на 10 рамок Ви купували, бо потім Ви говорите про "додаткові" рамки?
Можливо, якщо замовити павільйон, там де Ви купували вулики, то він там буде коштувати 2 000$ ?

Цитата:
Сообщение от doc_doc Посмотреть сообщение
Если взять расчет доставку 2-х павильонов, которая выйдет намного дороже разобранных ульев, мы в итоге выйдем на разницу в 4 раза, притом в случае с ульями мы имеем + 6 рамок.
Про вартість доставки згоден, але знову порівнюєте вартість доставки ГОТОВОГО павільйону, з вартістю доставки РОЗІБРАНИХ вуликів!!!! А хто збиратиме? Самостійно? А скільки свого часу на це витратите? А необхідний інструмент є? А він дістався безкоштовно?
І якщо вже про доставку, то ми говоримо про кочівлю, а звідси питання - можна найняти ЗИЛ для вивозу павільону, він зробить одну поїздку для цього. А скільки таких поїздок потрібно зробити Вам, щоб перевезти 48 корпусних вуликів? Мабуть 2-3... Можливо маєте платформу? То вона теж Вам не безкоштовно дісталася... А завантажуватимете самі, чи комусь заплатите за допомогу?
Я з Вами згоден, що вартість відрізняється, але не в 4 рази! Більше того - вулики можна купувати поступово, таким чином платячи частинами і довго, а тут потрібно віддати все і одразу.
Але я вже в наступному році зможу повезти 48 бджолосімей на медозбір, а Ви, при такому підході - через 3-5 років.
Мій висновок: Ціна павільйону без сумніву вища, ніж такої ж кількості вуликів, але ця різниця не разюча.
Поправте мене, якщо десь прорахувався, або щось забув.
Leytenant вне форума   Ответить с цитированием