Показать сообщение отдельно
Старый 27.05.2018, 21:05   #5760
Beeman1
Бывалый
 
Регистрация: 02.01.2018
Пчелостаж: 9
Пчелосемей: 10
Ульи: Рут безфальцеві+магазини на 145
Адрес: Україна, Рівненська обл, на кордоні з Житомирською.
Возраст: 41
Сообщений: 705
Сказал(а) спасибо: 614
Поблагодарили 473 раз(а) в 70 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 3
Сказали "Не согласен!" 1 раз в 1 сообщении
Файловый архив: 8
Закачек: 0
Вес репутации: 159
Beeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Ловля роев

Цитата:
Сообщение от Dybrovickij Посмотреть сообщение
Земляк, а де саме ставиш в лісі чи на полях?? На скільки рамок ловушки??? Я перший рік не знаю як в нашій місцевості ловляться!!! З якого району саме???? Питав у місцевих купити роя 300грн за кг бджоли, питаю яка порода не знають. Кажуть наша, а яка саме наша??? Думаю що Поліська.
В лісі ставлю, але так щоб до села чи міста було пару кілометрів, рої з пасік летять в ліс, тут головне вгадати напрям. Я спочатку методом тика вішав, десь ловились, десь ні, через кілька років з"являються уловисті місця. Нормально ловляться рої в нас. Я як спробував рої ловити, то купляти перестав і взагалі це заняття нагадує рибалку чи охоту, додає адреналіну. В нас зараз багато хто ловушки вішає, проте не всі ловлять рої. Треба пробувати, а там воно покаже. Ловушки в мене різні, в основному на 6 рамок, тут головне - об"єм не менше 40 літрів і робити їх треба якомога простіше, щоб не було жаль, якщо розіб"ють чи вкрадуть. Порода бджіл у нас теж думаю поліська, бо точно не карпатка)). Вже давно проходив той етап, що в тебе зараз, ніхто толком нічого не розкаже, не покаже, треба все пробувати. Район - Рокитнівський.
Beeman1 вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dybrovickij (28.05.2018), rpm (27.05.2018), Siemens (28.05.2018), Toni_72 (27.05.2018), Руслан85 (02.06.2018), Шавлюк (27.05.2018)