Показать сообщение отдельно
Старый 06.05.2020, 20:54   #2
Вадим Попов
Бывалый
 
Аватар для Вадим Попов
 
Регистрация: 16.12.2018
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 8
Ульи: 16р+маг., 10р+маг., лежаки.
Адрес: Украина, Винницкая обл. Тростянецкий р-н, с. Капустяны
Возраст: 33
Сообщений: 3,922
Сказал(а) спасибо: 2,607
Поблагодарили 1,801 раз(а) в 630 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 5
Сказали "Не согласен!" 20 раз(а) в 20 сообщениях
Файловый архив: 6
Закачек: 0
Вес репутации: 443
Вадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Кочівля 2020

Цитата:
Сообщение от бігунець Посмотреть сообщение
Через засуху і безвзятковий період в лісі, кочівлю в ліс відмінив.Ну можна з десяток сімей на пробу завезти, лісового медку попробувати, - це крушина, малина, ожина - та вже не хочеться лишній раз їздити. Ті десяток сімей може краще акації піднесуть. Ще час до крушини, малини, акації є, подумаю.



Сьогодні ж з сусідом поїхали шукати місце на акацію. Рови я тільки кругом знаю, а сусіда їх об"їздив, обходив, тож хоч раніше я вже вибрав місцину, та вирішив ще раз глянути. Спочатку він мене завів... короче не сподобалося. Заїзд поганий, та й поставити хіба що біля грунтової дороги, по якій не часто, та їздять люди. Далі вже просто шукали. Акації чималенько, та й липа, бачу, є. На фото третя місцина, яку оглядали. Тут і знайшли укромный уголок.





Та проїхали ще трохи і знайшли кращу. Тут уже справді і заїзд гарний і заважати нікому не будуть. Тільки коли попереднє місце було як центр акацієвого рову, радіусом 2 км захоплює майже всього, то тут змістилося на півкілометра.



Дивлюся по карті. До найближчого поля з ріпаком 3 км. Як вважаєте, це не страшно?
Думаю дістануть. В мене того року пакети дістали ріпак за 3.7км.
Вадим Попов вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
бігунець (06.05.2020)