Показать сообщение отдельно
Старый 02.07.2014, 08:26   #20
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1087
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Радіохвилі , магнітні поля ,та їхній вплив в бджільницві

Цитата:
Сообщение от gvf Посмотреть сообщение
написав про магнітне поле.
gvf, я уважно читав, непропустив те що Ви писали "магнітне поле", але такої проблеми ніхто небереться вирішувати - тому що це природній стан навколишніго середовища, з ним все на нашій планеті народжується і помирає вже тисячі років.
Але існує проблема з тим що є рукотворним,що створене людиною, а це елекромагнітні поля, (хвилі), ось вони і впливають на живі організми негативно, оттож і бджолярі пробують з ними боротися, кожний як вміє, одні з науковим підходом, інші за принципом "я так думаю". Тому для багатьох що електромагнітні що магнітні, однаково. і читаючи в цій темі я розумію проблема є лише з електро, навіть коли пишуть просто магнітними.

Цитата:
Сообщение от vodolej Посмотреть сообщение
генератори на магнетронах були зачинені в залізні шкафи.
кожний екран також є випромінювачем (як і антена), щой фіксував датчик-проймач.
Чи допомагає сєрєбрянка - ще ніким недоведено, в крайньому випадку я незустрічав аргументованих доказів.
Екранування за всіма правилами фізики - так але результати фіксовіні лише прпи сильних опромінювачах, подалі від них суттєвих відхилень в жітті бджіл непомічено.
__________________

39 ОДШБр
верес вне форума   Ответить с цитированием