Тема: Грибок.
Показать сообщение отдельно
Старый 13.07.2014, 18:59   #3
P4ELOVOD
Бывалый
 
Регистрация: 10.05.2013
Пчелостаж: 9
Пчелосемей: 5
Ульи: Лежак (20-24 рамки)
Адрес: Украина, Киевская обл. пгт Калиновка
Возраст: 61
Сообщений: 4,550
Сказал(а) спасибо: 5,468
Поблагодарили 4,498 раз(а) в 1,013 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 49
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 23 сообщениях
Файловый архив: 8
Закачек: 0
Вес репутации: 812
P4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Грибок.

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Я вибачаюсь в товариства пасічників,але мене турбує таке захворюваня як грибок ніг,привіз давно з армії,раніш не дуже турбувало,цього року на ногах зробились ранки,боляче ходити,порадьте,хто стикався з такою неприємність,або чув,чим можна боротись з ним,всім буду вдячний за поради.
Службу проходив в Угощині, і теж у багатьох був грибок. Сан частина мало що допомогала, лікували місяцями, тільки перев*язка, гноєточіння і все лікування. Ми винайшли свій спосіб лікування, і до речі на мій погляд самій єфективний, за неділю гнойні рани затягували. Рецепт ( тільки не гидувати і не осміювати) На ніч миємо ноги простим хоз. милом, витираємо на сухо, а потім на свої ж ноги (пробачте) мочимось, чекаєм доки висохнуть і так лягаєм спати. В раці тільки помити хоз. милом. В день носити взутя таке, щоб ноги не потіли. І так з тиждень, за тиждень все повинно затягнути, (як що це гнойники схожі на кшталт віспи). Як що є внук то нехай він цю процедуру робить що вечора, дитяча сече допоможе ще краще. А коли гнойні рани затягнуть, найдіть мазь (ми її називали Таймурова) і на ніч через день мажте мазью Таймурова. Так пів батареї вилікували гнойні рани.

Последний раз редактировалось P4ELOVOD; 13.07.2014 в 19:02.
P4ELOVOD вне форума   Ответить с цитированием