Показать сообщение отдельно
Старый 21.09.2019, 16:20   #3085
Вадим Попов
Бывалый
 
Аватар для Вадим Попов
 
Регистрация: 16.12.2018
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 8
Ульи: 16р+маг., 10р+маг., лежаки.
Адрес: Украина, Винницкая обл. Тростянецкий р-н, с. Капустяны
Возраст: 33
Сообщений: 3,922
Сказал(а) спасибо: 2,607
Поблагодарили 1,801 раз(а) в 630 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 5
Сказали "Не согласен!" 20 раз(а) в 20 сообщениях
Файловый архив: 6
Закачек: 0
Вес репутации: 443
Вадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2019

Потрібна порада.

Сім'ї 1 і 2 займають по 9 дуже щільно обсиджених рамок. Всі рамки повномедні, розплоду немає уже ніякого. В них я впевнений, що перезимують.

Сім'я 3 - рій. Зараз сидить на 7 рамках. Корму на 4 по 2/3 рамки і на трьох по половині. Розплоду закритого є десь на півтори рамки. Відкритого немає. Думаю залишити їх на 5 рамках на зиму. Чи вистачить їм корму? Зараз вже, мабуть, пізно догодовувати цукром. І чи будуть вони брати мед з розпечатаних рамок за заставною?

Сім'я 4 - слабачок, якому в серпні змінив матку на карніку пернер ф1. Сидить на 8 рамках. З них 2 маломедки, 5 повномедні та 1 з розплодом. Бджоли менше як у сім'ях 1 та 2. Рамок на 6 на зиму буде. Але є одна проблема - на одній рамці, де вийшов розплід матка знову засіяла - майже на 2 долоні яйці. Що порадите зробити?

Последний раз редактировалось Вадим Попов; 21.09.2019 в 16:47.
Вадим Попов вне форума