Показать сообщение отдельно
Старый 04.05.2016, 17:14   #979
Hurido
Активный участник
 
Регистрация: 11.04.2016
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 5
Ульи: Лежак
Адрес: Україна, Закарпатська обл.
Сообщений: 99
Сказал(а) спасибо: 65
Поблагодарили 16 раз(а) в 10 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 104
Hurido скоро станут замечать
По умолчанию Re: Текущие вопросы начинающих

Христос Воскрес! Вітаю всіх з святом. ОТ тільки в мене воно чомусь не святкове...рояться мої пчілки ...з 1-го числа разом з тим що сьогодні пішов вже 4 рої(((...і думаю тим не закінчиться до вихідних((. Одним словом паршивенько на душі... До вихідних, тому шо тепер немаю ніякої можливості метнутись до них((( Гнізда розширялись, вощина і суш додавались,при раніших оглядах де бачив маточники там прикладав руки але природі не прикажеш... І так, шо сталось то вже сталось (або станеться), духом не падаєм) Будем виправлятись. Питання такі: Як точно визначити сімї з яких пішли рої (певно шо по льотній діяльності але може є ше шось)? Що перше мені необхідно зробити щоб підтримати ті сімї з яких вилетіли рої?Як з ними тепер бути? В шо втручатись? шо міняти? на шо дивитись в першу чергу? Може їх підсилювати чи підгодувати? Як взагалі до цього грамотно підійти? Чи підготовити шось до того як полізу до них? Якшо надибаю під час огляду сімю яка думає роїтись чи можу якось ше спинити їх і збити ройовий стан чи може якось зменшити втрати?Чи стару ліквідовувати і молода залишається чи навпаки? Одним словом як бачите в мене тепер думки рояться так само як і бджоли. Путанина велика в голові, літературу вже почав лопатити по тому напрямку, але самі розумієте - більше джерел більше інформації. Просто не стикався з цим до цих пір тому переживаю за них трохи.
P.S.Прошу вибачення якшо десь на форумі є тема така чи гілка то я не помітив і писав туди де мені вже допомогли.
Hurido вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
АНД (04.05.2016), Володимир Jos (04.05.2016), Олег к (04.05.2016)