Показать сообщение отдельно
Старый 05.12.2015, 22:38   #34
Дет Котэ
Бывалый
 
Аватар для Дет Котэ
 
Регистрация: 25.01.2012
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 1+
Ульи: Рут
Адрес: Одесса
Возраст: 46
Сообщений: 6,852
Сказал(а) спасибо: 5,204
Поблагодарили 14,305 раз(а) в 2,479 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 150
Сказали "Не согласен!" 101 раз(а) в 70 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 1925
Дет Котэ имеет неукоснительную репутациюДет Котэ имеет неукоснительную репутациюДет Котэ имеет неукоснительную репутациюДет Котэ имеет неукоснительную репутациюДет Котэ имеет неукоснительную репутациюДет Котэ имеет неукоснительную репутациюДет Котэ имеет неукоснительную репутациюДет Котэ имеет неукоснительную репутациюДет Котэ имеет неукоснительную репутациюДет Котэ имеет неукоснительную репутациюДет Котэ имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Фуговально-рейсмусовый станок HOLZMANN Hobmaschinen 260 NL

Цитата:
Сообщение от МедАль Посмотреть сообщение
Я так розумію, Ви маєте на увазі багатофункціональні верстати типу "5 в 1" чи навіть "6 в 1", де на одному столі й на одному двигуні виконуються такі операції як розпилювання, фугування, рейсмусування, фрезерування, довбання, заточка інтструмента тощо. Там дійсно, для того щоб перейти, наприклад, з розпилювання на фугування, потрібні переналаштування. При малосерійному або штучному виробництві це дійсно головний біль.
Інша справа - фугувально-рейсмусний верстат. Це зовсім не те, про що говорилось вище, а, по суті, лише "2 в 1". Та строго кажучи, це верстат типу "1 в 1", бо він виконує одну функцію: після розпилювання доводить заготовку до потрібних розмірів по ширині і висоті. При цьому, тут переналаштування з фугування на калібрування виконується, без перебільшення "легким движением руки". При цьому, саме калібрування виконується, як кажуть, попутно, з допомогою того ж фугувального вала і тих же ножів та стола з двигуном.
Маю в роботі невеличкий фуговально-рейсмусовий верстат. Та хоч він з виду і маленький, але роботу свою добре робить. Переналаштування з фуговання на рейсмус там здійснюється дуже швидко - переносом кожуха стружкозбірника. Подібно Вашому, але тільки без демонтування верхніх столів. Но впродовж дня я якщо не смикаю цей кожух, то таскаю дошки з одного кінця майстерні у другий. Бо ті вже пофуговані, а ці ще ні...
Коли придбав рейсмус, та поставив його у другий кінець стола - аж співати захотілося! Прийшов сюди - пофуговав. Пішов туди і там на рейсмусі працюю. Усе що роблю - як на долоні бачу. А буває так, що й помічник є. Тоді й робота скоріш робиться.
А ще я дуже сторонюся монотонної роботи. Цілий день робить одне й теж саме не витримую. Я і працюючи в друкарні, бігаю навколо чотирьох верстатів, бо працювати на одному - дуже скучно.

Цитата:
Сообщение от МедАль Посмотреть сообщение
І може згодом Ви ретельніше придивитесь до фугувально-рейсмусового, і не обов"язково це має бути Хольцман.
Можливо колись так і відбудеться.
Дет Котэ вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Bee_Keeper (05.12.2015), Dimitr (06.12.2015), віталий (05.12.2015), Ворон (06.12.2015), МедАль (05.12.2015)