Показать сообщение отдельно
Старый 12.02.2014, 15:54   #150
МедАль
Сенсей
почесний
 
Аватар для МедАль
 
Регистрация: 10.01.2012
Пчелостаж: 50
Пчелосемей: 20
Ульи: Альпийські Н108
Адрес: Куп"янськ Харківська область Україна
Возраст: 77
Сообщений: 4,907
Сказал(а) спасибо: 4,316
Поблагодарили 14,133 раз(а) в 1,853 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 58
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 1809
МедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пильные диски

Цитата:
Атака це як відро з болтами "сенс" - їде, у лице вітер не дує, на голову не капає. А візміть і попробуйте хоча б диски італійські СМТ, я не говорю про Leitz, LEUCO, у яких пробіг до першої заточки виміряєть десятками кілометрів, а чистота різу, що в маляти попка.
Питання особисто до Вас, колего Злий Сашко, бо саме Ви є засновником цієї цікавої теми про диски. Я дещо не згоден з Вами щодо Вашої такої негативної, навіть брутальної оцінки дисків Атака. Бо не такий це вже й металолом.
Хоча... на протязі січня мені вдалося "вграти" два диски Атака на 200 та 160 мм. Вважаю, що сам винуватий, бо тонкі диски використовував для розпилювання недосушеної шальовки на штахет. Не врахував, що тонкі диски призначені для "делікатного" розпилювання і не витримують надмірних навантажень. В результаті в дисках з"явилась вібрація, і вони стали непридатними для жодних робіт.
Тепер шукаю "справжні" тонкі диски діаметром 180-200 мм, але з посадочним діаметром 32 мм. Шкода, що СМТ, Лойко, Ляйтц, Фройнд та інші лідери таких дисків не пропонують.
Отже до Вас, як до обізнаного фахівця, конкретне питання: може десь зустрічали такі диски?
Мабуть, таке питання цікавить не лише мене.
P.S. Ми тут не говоримо про перехідні кільця - в даній ситуації вони ні до чого.
__________________
Хай щастить!
З повагою,-
МЕДЯНИК Олексій Володимирович
МедАль вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dimitr (04.12.2015), yzhigman_it (12.02.2014), верес (12.02.2014), Ворон (12.02.2014), о.Александр (12.02.2014), пчелобрат (14.12.2014)