Показать сообщение отдельно
Старый 21.02.2018, 18:23   #148
Happy hiver
Бывалый
 
Аватар для Happy hiver
 
Регистрация: 19.09.2013
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 50+
Ульи: Рута+магазины. Полностью на 145 рамку.
Адрес: Україна, Харківська область, Нововодолазький район
Возраст: 45
Сообщений: 4,580
Сказал(а) спасибо: 3,397
Поблагодарили 6,863 раз(а) в 865 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 25
Сказали "Не согласен!" 46 раз(а) в 33 сообщениях
Файловый архив: 6
Закачек: 0
Вес репутации: 1044
Happy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Зарплата сторожа

Цитата:
Сообщение от flycom Посмотреть сообщение
У 2016 році, знайшли ми дядька. 57 років. Біженець з зони АТО. Сім'я, жінка дві доньки, одна онука. Працював далекобійником. При розмові було видно що людина порядна, цінить сім'ю та любить онуку. Працював 2 доби діжурства, 1 доба перекур.
Що тут порекомендуєш.... Балакай з людьми, а там буде зрозуміло.
Якою людиною буде сторож вгадати важко. Потрібно контролювати ситуацію, тому рекомендую ставити на пасікі систему відеонагляду, хочаб на одну камеру (загальний план), з можливістю перегляду відео через 3г. (Благо вибір таких систем доволі широкий, дякуючи браттям-китайцям )))

Доречі, був в нас сторожем і інший дядько, любив пиваса посмоктати, а як тяпне міцнішу то накривало його і пускався в мандри. Кілька разів точок на ніч залишався без охорони...
Дякую за відповідь. Буду шукати. Є ще варіант батька свого взяти бо він звільнився і зараз вільна людина. Але на нього не можу покластися на 100% по ряду причин. Буду в березні давати оголошення.
Happy hiver вне форума   Ответить с цитированием