Показать сообщение отдельно
Старый 13.04.2015, 14:42   #113
Борода-1
Бывалый
 
Регистрация: 10.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 6
Ульи: палыводы
Адрес: Украина
Возраст: 59
Сообщений: 258
Сказал(а) спасибо: 203
Поблагодарили 301 раз(а) в 72 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 10
Сказали "Не согласен!" 8 раз(а) в 5 сообщениях
Файловый архив: 10
Закачек: 0
Вес репутации: 178
Борода-1 имеет неукоснительную репутациюБорода-1 имеет неукоснительную репутациюБорода-1 имеет неукоснительную репутациюБорода-1 имеет неукоснительную репутациюБорода-1 имеет неукоснительную репутациюБорода-1 имеет неукоснительную репутациюБорода-1 имеет неукоснительную репутациюБорода-1 имеет неукоснительную репутациюБорода-1 имеет неукоснительную репутациюБорода-1 имеет неукоснительную репутациюБорода-1 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Братья наши меньшие :)

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Не знаю як в остальних учасників форуму,але сьогодні,в мене траур,я втратив коня,10 років від роду,по канонах конярства,саме кінь, що сталось хочу розібратись,поясню:коли дорізаного коня розрізали по пузу,так сказав заготовщик,вся середина вискочила,як повітряна куля,тому про спеціалістів пояснити спицифіку відходу такого молодого коня хотівби почути на нашому форумі,бо на інших треба реєструватись,може є ветеринарі на нашому форумі.?
Для постановки діагнозу потрібно зібрати анамнез.Як розвивалась хвороба,сиптоми,на протязі якого часу тварина хворіла і т д..?
Тому що здуття кишечника може бути з різних причин:гостре розширення шлунку,заворот кишечник, запор,глистна інвазія....
Тимпанія предшлунків, як правило буває у тварин який які мають багатокмерний шлунок ВРХ,кіз та овець.
Мало вірогідно що кінь міг зіїсти целофан,маючи чутливі губи він ретельно
"фільтрує" ними корм
Борода-1 вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
glider (13.04.2015), P4ELOVOD (13.04.2015), Ворон (13.04.2015)