Тема: Нуклеус
Показать сообщение отдельно
Старый 11.02.2013, 20:51   #48
Злой Сашка
Бывалый
 
Аватар для Злой Сашка
 
Регистрация: 27.10.2011
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 19
Ульи: Дадан, многокорпусные ППУ.
Адрес: Украина, Киевская обл.
Возраст: 50
Сообщений: 539
Сказал(а) спасибо: 156
Поблагодарили 1,301 раз(а) в 288 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 14 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 10
Закачек: 0
Вес репутации: 311
Злой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Нуклеус

Цитата:
Сообщение от Евгений.Т. Посмотреть сообщение
А чому така реакція? Я навчаюсь,питаю, і прийшов не на один день.
Я так само, як і Ви, свого часу дуже хотів завести собі нуки. Дуже уважно дивився на лисоньські. Та коли потримав його в руках, зрозумів - НЕ ТО.
Мікронуклеус потрібен коли у вас конвеєр. Матка спарилася - все давай нову.
Я схилився до думки що мені краже нуки на половинку даданівської рамки. Чому? Головне що у мене основна саме ця рамка. Далі цікавіше. Я хочу маток не лише своїх, але і перевірених на якість кладки. А яка може бути перевірка у мікрику... лише факт - уже червить.
Інші аргумени. Я собі зроблю нуки на 4 сімейки з можливістю об"єднання. Та пізно восени з"єднавши сім"ї буду мати не поганий відводок. А весною їх перенесу у нормальний корпус (пам"ятаєте, рамки складаються і виходить повноцінна рамка дадана). Після виходу молодняку рамки (половинки) поміняв на нормальні. До акації ці відводки вже будуть не поганими сім"ями. Або продам. Зимувала сім"я із зимувалою маткою піде на ура.
Приблизно так.
Добавлено через 2 минуты
Цитата:
Сообщение от Мирошнык Посмотреть сообщение
Нічого сташного,тисніть кнопку "фуууу"
Перш чим радити фігню подумайте може то є правильно. А я перший випробую чарівну кнопку.
Шануймося , бо ми того варті.
Упс, а кнопки вже нема
__________________
Якщо вовка годують ноги, а мене бджоли, то хто тоді Я???

Последний раз редактировалось Злой Сашка; 11.02.2013 в 20:53.
Злой Сашка вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
gvv12gvv (10.05.2017), lozberg (27.01.2015), Magnum (28.08.2013), rpm (28.06.2017), Евгений.Т. (11.02.2013)