Показать сообщение отдельно
Старый 07.08.2017, 09:16   #289
seim
Бывалый
 
Регистрация: 10.02.2016
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 30+
Ульи: лежак 16, 22, 24 рам, дадан 12 рам
Адрес: Украина, Сумская область
Возраст: 42
Сообщений: 3,857
Сказал(а) спасибо: 1,650
Поблагодарили 3,611 раз(а) в 1,349 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 41
Сказали "Не согласен!" 243 раз(а) в 146 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 654
seim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сговор пчеловодов

Цитата:
я поставив невеличке підприємство з переробки меду, закупляю, переробляю, експортую мед
Я що саме ви робите з медом? В чому заключається переробка? Ви самі від себе знаходите за кордоном покупця і безпосередньо йому переправляєте мед на своєму транспорті? Ціну яку Ви вказуєте при закупівлі це теж Ваша особиста ціна, яку Ви вважаєте обгрунтованою? Чи Ви пов'язані з іншими експортерами меду і працюєте з ними заодно?

Цитата:
Поки Ви неглибоко пірнули в бджільництво
Якщо глибина пірнання в бджільництво вимірюється кількістю бджолиних сімей, то пірнати далі ніж 10-12 вуликів я не збираюсь. А от зайнятись такою справою як Ваша мені до вподоби. Туди б я пірнув глибоко. Але для цього потрібно знати глибину, щоб не пірнути в дно відразу. Які є підводні камені в Вашому бізнесі, на які можливо відразу наткнутись? Вам же хтось радив спочатку, порадьте і мені.
seim вне форума   Ответить с цитированием