Показать сообщение отдельно
Старый 22.06.2017, 09:55   #312
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1087
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Какую выбрать медогонку

Купив медогонку, планував інший варіант- саморобну, але часу катострафічно невистачає тому поки що буду задовольнятися купленою.(до цього виручав колега).
тож про медогонку.
Продавець сказав що дергачовська. Вибір був великий. Альомоцинкові, нержавіючі, трьох-чотирьох рамкові.
З метою економії хотів алюмоцинкову. Бак нормальний, але якість касет відвернула від такого вобору.
Розщедрився на нж трьох рамкову поворотну, чотирирамкову попробував листати касети то склалося враження що рамки простіше перевернути витягуванням. А з перспективою перероблення купленої на радіальну думаю що трьох рамкова оптимальне рішення. Ціна такого рішення 3300, в крамниці.
І так, перші враження.
Бак добротний, вода протікає, мед ні.
Касети більш менш якісні (не рівня тим що в алюмоцинкових).
Касети переклепав, бо рамка з галіфе 47 мм невлазить. В процесі роботи є така рекламація - в місці прилягання рамки до бляшаногообрамлення сітки самої касети мед невідкачується. Тож резюме по касетах, вона малаби бути чисто дротяною без бляхи. І ще, невже в робник багато зекономив впхавши в кесету перемички зєднання частин касети з оцинковки. Моя оцінка касет трояк з довгим мінусом.
Редуктор, це той що крутиться тільки в одну сторону, про який я мробував заочно давати поради, то була моя помилка, небачив, мовчи ,!
Тож що то таке, коли вже побачив.
Редуктор черв'ячний, з храповою муфтою, та стопором проти обертання в протилежному напрямку. В такому режимі працює пристойно, тихо, після припинення обертання ручки рукою ротор ще довго крутиться сам, трохи незручно, треба чекати зупинки, пригальмувати нічим. Все це завдяки храповій муфті.
Конструкція редуктора дозволяє налаштувати його на обертання в різні сторони, що малоби бути само собою, бо за класикою обертати рамки радять рижнім бруском вперед. Чого немає при заводському варіанті збирання редуктора.перелаштував його на реверсне обертання, для цьог достатньо піднявши черв'я по осі вверх зашплінтити його знизу, отвір в осі для цьтго передбачений конструктивно.
Але при такому варіанті ручка вже обертається в постійному зачепленні з ротором, можна гальмувати, але є одне НО, завдяки великим люфтам відбувається це з поштовхами, коротше кажучи редуктор треба допрацьовувати, тож виробнику при продаванні таких виробів в комплектацію треба
Добавляти рашпиль.
Продовжим по медогонці. Кран для меду, матеріал невідомо що, на вигляд " люміній". Нащо там гумове кільце незнаю, я його викинув бо без нього краще.
ось такі перші враження про нашого вітчизняного виробника.
Там де деталь робиться на автоматі (закордонному) якість на п'ять, а саме, бак і його зварювання, дно і вальцовка все без питань, там де петя з ваньою приклали своїх рук питань забагато.

Добавлено через 11 минут
Про вибачень за гаф/ помилки, (зі смартфона, ніби і слідкую, але проскакують).
п.с сиджу на роботі, дивлюся в вікно, і думаю, що хаячи інколи товари з піднебесної нам варто булоби озирнутися на своє, бо деградація явна.
__________________

39 ОДШБр
верес вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
amator (22.06.2017), Andruhan (22.06.2017), Pasha2011 (22.06.2017), Urik (22.06.2017), Константин Корпусов (22.06.2017), Немолодий (22.06.2017), Олег к (22.06.2017), СКВИРЯНИН (22.06.2017)