Показать сообщение отдельно
Старый 04.01.2014, 09:46   #127
gvf
Бывалый
 
Аватар для gvf
 
Регистрация: 07.08.2011
Пчелостаж: >1
Пчелосемей: 10+
Ульи: Корпусні
Адрес: УКРАЇНА, Чернігівщина
Возраст: 68
Сообщений: 789
Сказал(а) спасибо: 390
Поблагодарили 1,285 раз(а) в 333 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 17 сообщениях
Файловый архив: 11
Закачек: 0
Вес репутации: 327
gvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Притирка корпусов на наждачке

верес,
а якi у вас корпуси, з фальцями чи без? Я думаю, що з фальцями. Фальцi для того i придуманi щоб оту, неминучу, погрiшнiсть прикривати. Погрiшнiсть ЗАВЖДИ буде. Менша чи бiльша, але э завжди.
У мене - безфальцевi Делони, такi як у Хомича (пчелхом). I якщо вiн сказав "спасибо" менi, то ця проблема э не тiльки у мене...
верес, базою э верхня сторона, там де четверть для рамок. Цiэю стороною прижимаэться, при складаннi корпусiв, до плити приспособи. I ця сторона буде бiльш точною. Протилежну сторону я на циркулярцi пiд упор i по кругу обрiзаю в розмiр. Але при переворотi завжди буде хоч маленька "ступенька" на углах. Приспособа, на яку я дав посилання, дозволяэ обходитись без пришлiфовки. А фрезер у мене э i вiн э необхiдним хоч би для вифрезування "галiфе" (роздiльники Гофмана) для даданiвських рамок.

Добавлено через 24 минуты
Цитата:
Сообщение от vodolej Посмотреть сообщение
Значить не дано.Продивіться в моєму альбомі "Деревообработка" а потім запитуйте якщо треба.
Подивився. Молодца..... Але ж ви "рейсмусуэте" заготовки, а не корпуси. Тобто я про "Ерему", а ви менi про "Фому".
gvf вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
vodolej (04.01.2014), верес (04.01.2014), МедАль (04.01.2014)