Показать сообщение отдельно
Старый 06.08.2016, 13:47   #363
avr
Участник
 
Регистрация: 18.01.2016
Пчелостаж: 01
Пчелосемей: 5
Ульи: Лежаки
Адрес: Україна
Сообщений: 37
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 74 раз(а) в 23 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 110
avr имеет неукоснительную репутациюavr имеет неукоснительную репутациюavr имеет неукоснительную репутациюavr имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...

Рахую, що програмне виключення реверса потрібне.
Ось мій аргумент.
Можливо на медогонку, двигун в якої Г-108 чи ДП-108, виключати реверс не потрібно. Тут я з Вами згоден, Володимир Максимович.
А от коли на медогонці стоїть двигун від " Таврії", тоді виключення реверса майже обов'язкове.
Медогонкам, з необоротними касетами і там де стоїть двигун від "Таврії", бажано " допомагати" рукою розкручуватися, тоді і виникає невеличка складність в обслуговуванні. Завжди потрібно пам'ятати в який бік розкручувати ротор медогонки. Нерідко бувало що по програмі ротор має крутитися в один бік, а я його розкручував в другий.

Також додаю ще декілька своїх зауважень підготовлених трохи раніше. Деякі з них збігаються з зауваженнями Володимира Максимовича.

1. Регулювання часу обертання мотора медогонки на малих та високих оборотах.
Тут, в меню, потрібно поміняти між собою час "Н" та "L". Тобто, при вході в меню контролера краще було б якби зпочатку виставлявся час обертання мотора на малих а потім на великих оборотах. Зараз є все наоборот.
2. Режим "S".
Думаю, що краще буде зробити щоб при натисканні кнопки ">>" значення "S" не обнулялося після числа 255.
Тобто, зробити так як в усіх інших налаштуваннях.
3. Виключити режим автоматичного перелистування меню.
Він непотрібний (всього три програми: радіальна, хордіальна та грановського), тому що при трохи довшому натисканні кнопок "<<" або ">>" меню досить швидко перелистується. Вистачить "нажав - відпустив", потім, якщо треба перейти в іншу програму, знову "нажав - відпустив".
4. Добавити регулювання оборотів мотора медогонки в процесі його обертання.
На медогонці малого діаметра та ще й завантаженій рамками " українками", медогонкою трохи трясе на більших оборотах і коли ці рамки неоднакові по вазі. Таке регулювання потрібне для оперативного зменшення оборотів (щоб не трясло медогонкою).
5. Згадуване раніше програмне включення - виключення реверса.
Це для медогонок з необоротними касетами і двигуном від "Таврії" або "Газелі", реверс там непотрібний і заважає.

Добавлено через 26 минут
Цитата:
Сообщение от Немолодой Посмотреть сообщение
1. Така ситуація при відкачуванні. Режим n2. Другий раз перевертаємо рамки для докачки першої сторони. Тиснемо кнопку "Старт", ротор починає обертатись а одна з рамок криво стала в касеті і черкає за стінку бака медогонки. Тиснем "Стоп". Зупинка. І тепер доведеться весь цикл n2 починати з самого початку!? Потрібен режим ручного включення і виключення медогонки!
Я б назвав цей режим " Пауза" і пропоную причепити його до кнопки "Старт". Також цю кнопку можна було б перейменувати на " Старт-Пауза"
Коли ротор медогонки не обертається вона виконала б функцію "Старт", а в режимі обертання ротора - функцію " Пауза".

Последний раз редактировалось avr; 06.08.2016 в 14:06.
avr вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Urik (06.08.2016), Немолодий (07.08.2016)