Показать сообщение отдельно
Старый 06.08.2016, 23:50   #365
Немолодий
Бывалый
 
Аватар для Немолодий
 
Регистрация: 06.04.2011
Пчелостаж: 37
Пчелосемей: 50
Ульи: павильйон, українська рамка
Адрес: Україна, Полтавська область
Возраст: 75
Сообщений: 2,889
Сказал(а) спасибо: 1,999
Поблагодарили 5,145 раз(а) в 986 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 59
Сказали "Не согласен!" 15 раз(а) в 13 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 819
Немолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...

Цитата:
Сообщение от avr Посмотреть сообщение
Рахую, що програмне виключення реверса потрібне.
Ось мій аргумент.
Можливо на медогонку, двигун в якої Г-108 чи ДП-108, виключати реверс не потрібно. Тут я з Вами згоден, Володимир Максимович.
А от коли на медогонці стоїть двигун від " Таврії", тоді виключення реверса майже обов'язкове.
Медогонкам, з необоротними касетами і там де стоїть двигун від "Таврії", бажано " допомагати" рукою розкручуватися, тоді і виникає невеличка складність в обслуговуванні. Завжди потрібно пам'ятати в який бік розкручувати ротор медогонки. Нерідко бувало що по програмі ротор має крутитися в один бік, а я його розкручував в другий.
При комплектації електропривода двигуном на постійних магнітах зі слів Сергія (цитата з його інструкції: "Блок управления предназначен для управления электроприводом медогонки и процессом откачки меда. Он может использоваться с однообмоточными моторами постоянного тока (от печки газель, охлаждения радиатора машины и.т.д.) и двухобмоточными – которые имеют дополнительно обмотку возбуждения (Г-108,Г-22,Г-115 и т.д), эти возможности устанавливаются опционально при заказе блока управления.") необхідно заздалегідь обговорити з ним це питання. А отже, я так думаю, що там має бути і дещо інша схема та прошивка. То нехай там і буде функція включення чи відключення реверса. А для Г-108 чи інших генераторів реверс має бути постійно включеним.
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни!
Немолодий вне форума   Ответить с цитированием