Показать сообщение отдельно
Старый 21.03.2018, 12:43   #127
Санек))))
Бывалый
 
Аватар для Санек))))
 
Регистрация: 30.01.2012
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 15
Ульи: Украинка
Адрес: Украина, Черкасская обл., с Замятница
Возраст: 56
Сообщений: 6,160
Сказал(а) спасибо: 4,872
Поблагодарили 3,032 раз(а) в 884 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 28
Сказали "Не согласен!" 63 раз(а) в 52 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 760
Санек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: В здоровом теле здоровый дух

Цитата:
Сообщение от Димас Посмотреть сообщение
Инна, тебе не нужно столько белка в сутки, избыток белка в пище тоже может проявиться негативно для организма.

При физических нагрузках организм оставляет мышцы и топит как раз жир при дефиците калорий. А если бы ты просто сидела на похудении, без физ. упражнений, тогда уходили бы и мышцы.
Белок - строитель всех клеток организма , принимает непосредственное участие во всех метаболических процессах. Выше я уже выложил нормы суточного потребления белка для мужчин и для женщин . Девушка если тренируется , ей нужна повышенная норма . Короче здесь действует простая физика . Для сердца жизненно необходимы калий , кальций , магний , и натрий , если чего то не хватает , сердце берет эти вещества из организма . При повышенных физических нагрузках белок помогает сохранять тонус сердца и динамично развивать мышечную массу , тем самым стабилизируя водный баланс в организме . Потому белок при повышенных нагрузках просто необходим .

Добавлено через 3 минуты
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Тільки не ображайся. Спробую вгадати. Тобі продуває вуха твій тренер, в якого ти купуєш протеїн? Здогадуєшся про що я? Навіть якщо я помиливсь, то хочу сказати що інформацію про спорт і здорове харчування ти не провіряєш. Ти віриш цьому джерелу інформаціїї не шукаючи зерно істини.
По перше в 1 кг знежиреного творогу 120г білків і всього 650калорій. А за день ти можеш з'їсти навіть 2 кг без насліків.
Але ж ти не будеш їсти один творіг? 200грамм на день+ каші+ м'ясо та овочі. Я взагалі їв кожні 2 години і вписувався в 1200 калорій На день.
А тепер про твоє бажання втримати жирову тканину на найнижчому рівні, при цьому залишити, або навіть збільшити м'язову тканину. Це утопія і виснаження організму. Швидке старіння і ще багато мінусів не кажучи про дороговизну твого протеїну. Спробуй краще набор масси і сушку з періодом по 3 тижні кожний. Спочатку ти набираєш м'язову тканину і бонусом отримуєш жирову 50/50%. Потім сушиш 50% жиру і втрачаєш 20-30% м'язової тканини. Залишилось у тебе 20-30% м'зів по завершенню 6 тижнів. і входиш в другий 6 тижневий період. Чим більше м'язів тим швидше спалюється жир. Більш активний спосіб життя і т.д. Твою программу я зрозумів, вона має право на життя. Але сидіти довго на спортивному харчуванні не рекомендую. Сам проходив через подібне. Знайди свою формулу в звичайних продуктах. Інакше рано чи пізно виснажешся і зірвишся.
В 1кг творога 120грамм белка из которых усвоится 30 грамм , то есть если взять женскую норму суточного потребления белка выходит 4 кг творога , не многовато? А если учитывать что кроме белка в пище должны присутствовать 22 витамина и 9 минералов

Добавлено через 4 минуты
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Зверни увагу, я писав що він не шкодить як вважає більшість. Він безвредний це 100%. Шкода в твоїй виснаженості яку ти не поповнюєш. Як би ти не ходила в спортзал, а написала що просто вживаєш протеїн я би тобі і слова не сказав.
Дивись, ти прийшла в спортзал. За перві 20 хв ти забрала весь глікоген з печінки. Потім займаючись ще 40хв ти береш енергію зі шлунку якої не вистачає на інтенсивність обміну речовин. Дефіцит єнергії ти забираєш з м'язової тканини і тільки в останню чергу з жирової. Щоб зменшити витрати м'язової тканини прийнято поповнювати запаси чистими білками і найкраще для цього підійде протеїновий коктейль відразу після занять. Ти не отримуєш клітчатки в шлунок він всмоктує білки як губка і залишається скоро пустим. Навіть якщо ти через якийсь час заповниш шлунок фруктами, ти всеодно залишишся виснаженою. З одного разу по собі це ніхто не замітить, бо в нашому організмі достатньо вітамінів. Але якщо кожного разу ти не будеш відновлювати організм поживними речовинами, а тільки будеш вживати білки, то колись настане виснаження. Яке ти можеш і не помічати бо ти до нього звикнеш.
Що я тобі пропоную? Спробуй білковий коктейль на яєчних білках, творогу, йогурті, або кефірі знежиреному. Таким чином ти отримаєш не тільки білки для відновлення м'язової тканини, а й велику кількість поживних речовин потрібних для функціонування мозку і т.д. Ти нічого не втрачаєш. Звичайно протеїновий коктейль дуже смачний і не йде в ніяке порівняння з тим що я пишу. Але згодом навчишся добавляти і клубніку і малину заморожену. І найважливіше що за зекономлені гроші від протеїну твій кошик може поповнитись і червоною рибкою 1-2 рази на тиждень і т.д. На скільки я пам'ятаю на місяць можна зекономити до 100 у.е. відмовившись від спортивного харчування і перетворити ці гроші на більш якісний кошик Здорового харчування.
Але якщо ти пишеш про вживання 1 раз на день, то вже не так це й дорого виходить.
Міра, була улюбленою донькою Зевса
Чтоб из организма ничего не улетучивалось стоит помнить про сбалансированное питание и до тренировки , и после
__________________
В любой ситуации оставайся самим собой
Санек)))) вне форума   Ответить с цитированием