Показать сообщение отдельно
Старый 03.09.2017, 06:55   #711
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1087
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Электрический привод для медогонки своими руками...

І я теж вважаю що за колекторними двигунами від імпортних пральних автоматів є майбутнє при застосуванні їх в якості приводу на медогонках. Причин декілька, на мою думку.
1. Значно більша потужність.
2' широкий діапазон напруг живлення.
3. Наявність таходатчика, дає можливість конролювати оберти та потужність. Бо для прикладу гена з зменшеням ваги ротора оберти збільшує, це не критично, але... Правда, Д. Столяров і на автоелектродвигунах 12 вольтових в своєму БУ реалізував таку функцію, оберти контролюються. Тобто електроніка всесильна в рукоголовах тямущих.
4. І основна причина по якій двигуни від пралок мають шанс, це їх наявність, бо гени з часом стануть раритетом.
Юрік, я не принижую можливості БУ від С. К. І особливо в программі для радіалки. Але можливості його таки обмеженні як для хорди, я недаром написав, що в рамках ще залишається мед який можна докачати на більших швидкостях але з БУ С. К. ...а бо мед або рамки... Дві ступені та й одна програма це недостатньо, і це моя думка, тож без образ.
По радіалках. Звичайно чим менша різниця в лінійних швидкостях точок на колах по яких рухаються верхня та нижня планки рамок тим простіше добитися якісного центрифугування меду з меншим діапазоном обертів а це гарантія цілостності сотів рамок. Що я і пробував показати в порівнянні бажаних режимів для медогонок з різними діаметрами роторів. Незаперечую, що і за спрощеного підходу можна відкачати радіально рамки на пристосованих агрегатах, але в з погіршенням якості, тому в допомогу нам бджілки, росинка вулик.
__________________

39 ОДШБр
верес вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
EW3DS (03.09.2017), Urik (03.09.2017), АНД (03.09.2017)