Тема: Улей удав
Показать сообщение отдельно
Старый 24.02.2018, 12:06   #140
Орієць
Бывалый
 
Аватар для Орієць
 
Регистрация: 08.01.2012
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 10
Ульи: Aльпійці, двокорпусні
Адрес: Україна, Луганська обл., м.Старобільськ
Возраст: 57
Сообщений: 1,436
Сказал(а) спасибо: 1,668
Поблагодарили 734 раз(а) в 132 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 6 раз(а) в 4 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 295
Орієць имеет неукоснительную репутациюОрієць имеет неукоснительную репутациюОрієць имеет неукоснительную репутациюОрієць имеет неукоснительную репутациюОрієць имеет неукоснительную репутациюОрієць имеет неукоснительную репутациюОрієць имеет неукоснительную репутациюОрієць имеет неукоснительную репутациюОрієць имеет неукоснительную репутациюОрієць имеет неукоснительную репутациюОрієць имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Улей удав

Цитата:
Сообщение от AntonUa Посмотреть сообщение
Все дело в том, что обрабатывать доску нечем, но нашел уже обработанную доску толщиной в 20мм на 120 мм, вот и думаю взять 20-30 досок и сделать корпуса без фальцев.
Орієць, если брать во внимание то что есть в сети, то лучше делать корпуса на 9 рамок, так как минус одна рамка на каждом корпусе, это плюс еще один корпус. Об этом говорит Александр Логинов в своем ролике
Если уже было, то простите за повтор
Доброго дня,шановні добродії. AntonUa, спробуйте зробити й з 20мм дошки. Зменшить довжину плечиків рамок на 2-4мм, а значить й виборку під плечики на 1-2мм. Я роблю верхню планку довжиною 318мм, і тому в мене виборка під плечики рівно 10мм.
В переписці з vitaly_cn, я йому також писав про переваги 9-рамочного корпусу. Давидов в переписці наголошував саме на 9-рамочниму корпусі, тим паче якщо використовувати бокову кормушку. Та й площа опору трохи збільшиться, з урахуванням зменшиння висоти вулика.
Спочатку навощував "по Медянику". На соснових рамках так не пробував, а навощивав рамки зроблені з грабу. То інколи вощина погано тримається й відривається. Особливо неполучається навощувати заздалегідь, напр. взимку коли є час. Тому став прорізати щелину в верхній рамці. При розширювання на гвіздках може порвати планку, можливо сильно розширюю. Треба прилаштуватись.Поставив невеличкі тиса, але неподобається крутити туди-сюди гвинт. Може використати такий прижим:- [IMG]http://mwob.com.ua/picture.php?
albumid=322&pictureid=11135[/IMG]
Не бачу нічого сложного ні прорезі щілини в планці, ні в виборці в корпусі під руку.
Роблячи виборку під руку, беру максимольної ширини диск - 254мм в мене, і виставляю висотою 10мм. З обох боків від диску паралельний упор, один штатний від станка, інший що прилаштуєте, напр дошку (брус). Та ще один упор для торца корпуса на відстані від центру диска: -350/2= 175(мм). Робимо пропил та потрохи просовуваємо від одного паралельного упора до іншого.
На форумі МФУ обговорюється тема : "сборка корпуса мфу за допомогою пневмостеплера". Компресор, степлер є. Залишилось заказати скоби.
Орієць вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AntonUa (25.02.2018), верес (26.02.2018)