Показать сообщение отдельно
Старый 07.04.2017, 13:16   #52
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1087
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Чи повинен пасічник платити податок з доходу від реалізації меду

voblin-UA саме про такі умови і я думаю та пишу. Всякий дохід має ородатковуватися та з однією умовою справедливо!
мені подобалася передвиборна програма вашого харків'янина Барабашова все підлягає 10% оподаткуванню, а потім можна вносити корективи в залежності від виду діяльності та впливу такої діяльності на все те що навколо нас, це природні ресурси, екологія, рентабельність, значення для безпеки держави.та ін.
Треба перше чого позбавитися це спрощенців бо під їх личиною обертаються дуже великі ресурси, треба позбутися олігархії та написаних під них законів. Тобто всі мають бути рівні перед фіскалами як і перед богом. (природою).
davolodyа а якщо трохи перефразувати Ваше питаня та заперечення а що Ви як бджоляр зробили для держави своїм ремеслом щоби вимагати від неї преференцій.
В нас поки що держава несприяє повністю, або майже повністю тому щоби люди працювали на неї.
Але рано чи трошки пізніше ми до цього підійдемо, тому в разі оподаткування бджільництва ті хто буде ним займатися будуть мати право тоді вже ставити такі питання.
__________________

39 ОДШБр
верес вне форума   Ответить с цитированием