Показать сообщение отдельно
Старый 15.11.2013, 14:05   #98
vit
Бывалый
 
Регистрация: 15.09.2011
Пчелостаж: 10
Пчелосемей: 15
Ульи: Лежак 20р., Рогатий 10р.
Адрес: Украина, Хмельницкая обл.
Возраст: 44
Сообщений: 3,396
Сказал(а) спасибо: 4,005
Поблагодарили 1,072 раз(а) в 332 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 24
Сказали "Не согласен!" 9 раз(а) в 9 сообщениях
Файловый архив: 66
Закачек: 0
Вес репутации: 431
vit имеет неукоснительную репутациюvit имеет неукоснительную репутациюvit имеет неукоснительную репутациюvit имеет неукоснительную репутациюvit имеет неукоснительную репутациюvit имеет неукоснительную репутациюvit имеет неукоснительную репутациюvit имеет неукоснительную репутациюvit имеет неукоснительную репутациюvit имеет неукоснительную репутациюvit имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Зимовка на воле

Шановний колего МЭД, відповім вам у вашому стилі.
Цитата:
Сообщение от МЭД Посмотреть сообщение
Ви відповіли на всі питання.
По перше це було не моє запитання, а частково доповнення до вашої відповіді.
Цитата:
Сообщение от МЭД Посмотреть сообщение
Бджоли взимку з рамки на рамку не переходять!
Ви відповіли стандартним положенням яке прописане майже в кожній книжці по бджільництву(як буває зазвичай), а я навів приклад з власного досвіду (те що спостерігав особисто).
Цитата:
Сообщение от МЭД Посмотреть сообщение
Клуб (по нормі) формуєця коло передньої стенки
Алеж бувають і вийнятки з цієї норми. Тільки в данному твердженні ви добавили
Цитата:
Сообщение от МЭД Посмотреть сообщение
(по нормі)
, а в попередньому
Цитата:
Сообщение от МЭД Посмотреть сообщение
Бджоли взимку з рамки на рамку не переходять!
ні.
Цитата:
Сообщение от МЭД Посмотреть сообщение
Для цього в гнізді лишають стільки рамок скільки займають плотно бджоли.
Такі рекомендації в більшості випадків стосуються при зимівлі на соняшниковому медові, а при нормальній якості кормів є досить багато прихильників(я до них не відношуся) зимувати на повному комплекті рам, особливо в корпусах на 8-10р. не скорочуючи гнізда.
Цитата:
Сообщение от МЭД Посмотреть сообщение
Бо інакше вони розлізуця по рамках та при похолодані в клуб вже незберуця.
Це взагалі щось нове. Клуб бджіл не має постійної форми. При потеплінні він робиться рихлий, а при морозах він стискається і чим сильніші морози тим більше він ущільнюється. Якби це було так як стверджуєте ви, то в останні роки коли досить багато теплих вікон, при деяких сімї навіть облітуються серед зими, то втрати були б неминучі. Більше того бджоли за вашим твердженням навіть не змоглиб зібратися в перший клуб і осипались.
Цитата:
Сообщение от МЭД Посмотреть сообщение
Ні куди в зимку ні який корм вони не переносять!
Ви не спостерігали коли в осени бджоли переносять корм з крайніх рамок на місце виходу останнього розплоду ближче до центру клубу? Це інстинкт і він діє при першій пожливій нагоді і в зимку, але це.
Вибачте якщо в попередньому повідомлені я задів вашу самоповагу, я не гордий і навіть не буду ображатись якщо ви перестанете читати всі мої повідомлення.
І нехай розсудять сенсеї. Здається така фраза була у вашому повідомленні, але кудись зникла...
vit вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
haphap (15.11.2013), nixar2007 (16.11.2013), P4ELOVOD (15.11.2013), Sokol (23.11.2013), Владислав (15.11.2013), Дет Котэ (15.11.2013), Димас (15.11.2013), ЛАВ (15.11.2013)