Показать сообщение отдельно
Старый 26.10.2015, 21:49   #5
МедАль
Сенсей
почесний
 
Аватар для МедАль
 
Регистрация: 10.01.2012
Пчелостаж: 50
Пчелосемей: 20
Ульи: Альпийські Н108
Адрес: Куп"янськ Харківська область Україна
Возраст: 77
Сообщений: 4,907
Сказал(а) спасибо: 4,316
Поблагодарили 14,133 раз(а) в 1,853 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 58
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 1809
МедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Водопій для розумних бджіл

Цитата:
Сообщение от АНД Посмотреть сообщение
Напувалка майже така сама тільки замістьбочки стоїть болер на 100 л котрий має мікро тріщину і тоу я дав друге житя на пасіці для водопою.МедАль що ви мені порадите щоб вода ніколи не псувалась. купити срібні шаріки чи кинути в середину пригорщу срібних монеток в мене друг просто чорний археолог і є такі що не мають ніякої ціності бо пошкоджені а так натуральне срібло ще римської іперії і просить за це 1 л меду.
Про монети, срібні ланцюжки, ложки та інше - нічого сказати не можу, бо не пробував. А от свячену воду заготовляю щороку 19 січня. Банки 3 л. вистачає на весь сезон. На 50-літровий бак додаю її десь півсклянки. Вода в мене з власної сведловини, по суті, джерельна, без хлору на інших елементів хімочистки. До того ж, бачок чорний, не прозорий. Вода в ньому ще жодного разу не псувалась.
__________________
Хай щастить!
З повагою,-
МЕДЯНИК Олексій Володимирович
МедАль вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Bee_Keeper (02.11.2015), Dimitr (27.10.2015), Kyptar (01.11.2015), serhio70 (26.10.2015), АНД (27.10.2015)