Показать сообщение отдельно
Старый 29.08.2015, 00:17   #477
yuriypolischuk
Активный участник
 
Аватар для yuriypolischuk
 
Регистрация: 06.04.2015
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 7
Ульи: лежаки, альпійці (108)
Адрес: Україна, Вінниця
Сообщений: 127
Сказал(а) спасибо: 96
Поблагодарили 26 раз(а) в 12 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 9
Сказали "Не согласен!" 1 раз в 1 сообщении
Файловый архив: 6
Закачек: 0
Вес репутации: 119
yuriypolischuk скоро станут замечатьyuriypolischuk скоро станут замечать
По умолчанию Re: Подготовка пчел к зимовке

Цитата:
Сообщение от владимир татомир Посмотреть сообщение
Если матка подсажена, то открытый расплод может сыграть злую шутку. Если вышла своя неплодка, то пчелки молча прожуют и матку тронуть не должны. В три семьи поставил открытый расплод два дня назад, в одной потянули маточники, причем массово, в двух нет. Там где маточники, убрал их и поставил в изоляторе запасную матку с пчелой, через два дня выпущу. Остальные на контроле.
справа в тому що нема де взяти розплодув вуликах де сімї тільки по 1 рамці печатного, відкритого немає, і немає засіву, проблема ще із сушю, вже думаю ставити вощину, в сімях по 5 рамок з одного краю:
1. медово-пергова,
2. мед+перга/мед
3. мед на 50%/мед на 30-50%
4. мед на 20-30% + печатний розплод
5. мед на 30% + печатний розплод
і ця тенденція у всіх лежаках
а ці відводки прямо біда...;
тільки в одному сьогодні найшов 2 трутні, меду на 20-30% і то тільки на 1 рамці - всі інші три пусті майже в ноль навіть перги тої що була вже майже нема

я вже думав їх в новий вулик всіх змішати (я їх вже позсував докупки майже всі на одному місці)

мабуть таки потерплю до 1 числа, інтернет пише погоду до 27градусів, але пасмурно (((
(це було не розмноження сімей а просто підсадка маток через відводки, маток не прийняли, під ковпачками були мертві, помоєму вони в дорозі запарились, ледь рухались і були кволі, маточники запечатані і неприйняті матки побачив вже аж через 23 дні (по обставинах не міг проконтролювати ні підсадку ні прийом)

Последний раз редактировалось yuriypolischuk; 29.08.2015 в 00:39. Причина: крапки, коми
yuriypolischuk вне форума   Ответить с цитированием