Показать сообщение отдельно
Старый 26.08.2017, 16:51   #443
gopher
Бывалый
 
Регистрация: 18.02.2012
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 1
Ульи: В 2023 році експортував 403 тон на 45 млн.грн.
Адрес: Україна, Кривий Ріг, вул.Окружна, 12
Возраст: 70
Сообщений: 1,749
Сказал(а) спасибо: 651
Поблагодарили 2,222 раз(а) в 648 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 189
Сказали "Не согласен!" 99 раз(а) в 69 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 460
gopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сговор пчеловодов

Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
Буду отвечать по порядку... изначально уточним , что я являюсь так званным продавцом "мёда с собственной пасеки" ...а это уже об многом говорит.
Щиро дякую А.А. за пілотну пропозицію на продаж меду. Прошу вибачення за перебільшену прискіпливість. Я просто хотів показати, що звичайному пасічнику майже неможливо виконати вимоги імпортера-іноземця.
При продажу по Україні теж виникають певні труднощі:
1. Загальна сума виторгу складе 3,5тис.кг*2$*25,45грн/$=178150 грн, що більше, ніж 160тис.грн, з яких податок не стягується. З надлишку (18150грн) держава захоче стягнути податок (19,5%), тобто 3539,25грн. Звичайно, можна попробувати обдурити державу і не платити податки, але для цього треба повністю довіряти покупцю і, можливо, доведеться знижувати ціну.
2. Що буде робити продавець, якщо хоча б 20 можливих покупців із 70 захочуть попередньо перевірити якість меду? Ваш мед за кількістю дірок зрівняється з сиром. Покупцю-експортеру теж, для того, щоб набрати 21 тону для відправки, повинен буде перевірити декілька десятків партій. Щось тут не так. Висновок: продавець повинен знати і гарантувати якість свого меду, а для цого він повинен його самостійно перевірити.
3. Навіщо потрібні покупцю-експортеру чужі б/в бочки? Можу сказати, що у більшості експортерів з часом накопичується велика кількість бочок, які годяться тільки на металобрухт.
4. Відбір проб, узгодження збору з дворів, транспортування невеликих партій меду, об'єднаних в більші та повернення тари на великі відстані вимагає коштів і адміністративних зусиль. Тому і виникають заготівельники, як окремий вид бізнесу, який надає послуги пасічникам і експортерам. Я не ткажу вже про те, що не кожен погодиться гасати по Україні з мільйонами в торбі.
5. Гомогенізувати мед для експорту треба обов'язково, інакше німці перевірять кожну бочку окремо і витрати покладуть на експортера. Виключення - коли в Україні мед закупляє дочірня фірма іноземної фірми-фасувальника (Румунія, Словаччина, Угорщина, Польща). Можуть, навіть взяти мед з антибіотиками. Але, якщо вони проколються або обмануть, то жаліться буде нікому - усіх собак повісять на українця-експортера.
gopher вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Кудлянин (26.08.2017), Юрий Нефёдов (26.08.2017)