Показать сообщение отдельно
Старый 13.03.2016, 13:11   #125
Ворон
Бывалый
 
Аватар для Ворон
 
Регистрация: 14.04.2012
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 60
Ульи: ,вулик
Адрес: Україна.
Возраст: 53
Сообщений: 13,241
Сказал(а) спасибо: 8,382
Поблагодарили 19,427 раз(а) в 4,862 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 714
Сказали "Не согласен!" 285 раз(а) в 220 сообщениях
Файловый архив: 75
Закачек: 0
Вес репутации: 2754
Ворон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчелы - трутовки

Цитата:
Сообщение от ДобровоЛ Посмотреть сообщение
А трутневіти без матки можуть продовжувати й інші льотні бджоли сім"ї, перед цим позбавленої трутівок. Звідси й новий труневий розплід трутівок.
Трутніють бджоли від того що виділяючи маточне молочко вони немають змоги застосувати його у вулику,бо немає кого годувати,немає розплоду,тому вони поїдають його самі тим самим провокуючи себе на просинаня статевих органів,а так як вони не спарювались,бо вони неповноцінні особи жіночої статі,то і відкладають яйця які є у них,тобіш неплідні,я чудово знаю що пишуть у підручниках,але я написав те з чим стикався я сам,тобіш відносив вулик з трутівкою на 50 метрів і витрушував на простиню,злітали всі до одної,лишались тількі мертві бджоли,інтересно,де трутівки поділись,напевно померли від страху.
__________________
Вік живи,вік учись.
Ворон вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
ДобровоЛ (14.03.2016)