Показать сообщение отдельно
Старый 16.07.2018, 20:12   #100
davolodya
Бывалый
 
Регистрация: 18.09.2013
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 50
Ульи: лежак 20р. дадан двукорпусный, улей Кука
Адрес: Украïна Львівська обл. Сокальський рн
Возраст: 53
Сообщений: 1,365
Сказал(а) спасибо: 961
Поблагодарили 1,458 раз(а) в 326 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 14 раз(а) в 14 сообщениях
Файловый архив: 31
Закачек: 0
Вес репутации: 345
davolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Кто каких маток использует?

Цитата:
Сообщение от Владимир@ Посмотреть сообщение
силекция.. и противороевые приёмы.. мне легко всё объяснить) вам походу тяжело понять.. ,что на вас просто делают деньги.
Ці протиройові прийоми, відводки і тд, допомагають тільки на малій пасіці, а на 50 + сімей це важка непотрібна праця. В той час, як Ви займаєтеся "силекция.. и противороевые приёмы.", я спокійно працюю з відселекційованою німцями і австрійцями бджолою, нероблю ніякої лишньої роботи і отримую задоволення від роботи. Більше того, в половину сімей я незаглядав в гнізда місяць часу, бо нема потреби заважати бджолам, хоча до минулого року тільки і займався ціле літо протиройовими прийомами.. .
Тому краще заплатити трошки грошей за материнку і працювати віддихаючи, ніж зекономити і все літо боротися з роями
davolodya вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
rpm (17.07.2018), Urik (19.07.2018), бігунець (16.07.2018), Дет Котэ (17.07.2018)