Показать сообщение отдельно
Старый 03.02.2018, 11:16   #316
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1087
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Электроподогрев ульев (за и против)

Цитата:
Сообщение от сам игорь Посмотреть сообщение
Если у Вас сомнения насчет регуляторов
Ні, ніяаих сумнівів немає, тому, що зробив вибір на користь готових терморегуляторів з функцією вимірювання температури і відображенням її нна дисплей та підримання потрібної температури з точністю 0,1*С. Нагрівальний пристрій керуєттся через транзистор, режим роботи "релейний".

Добавлено через 25 минут
Цитата:
Сообщение от сам игорь Посмотреть сообщение
Исходя из этого, если Вы используете релейный регулятор то нужно использовать массивный нагреватель который сгладит "вкл-выкл скачки
Тут я з Вами непогоджуюся, явикористовую малоінертні нагрівачі, (немасивні), найпростіші - дротяні, з ніхрому. Перепади (гістерезис) температури мінімальний, в межах 0,1-0,2* С.
Масивний же нагрівач буде мати велику інертність, в цьому я маю практичний досвід при виготовленні інкубатора застосував нагрявач такої конструкції ніхромові спіралі помістив в скляні трубки та залив все це в бетону плитку, але навіть при використанні плавного регвлювання керуючого терморегвлятора (схему брав з літератури, на двох тиристорах включених симетрично,) гістерезис був, викинув ті бетонні плитки і зробив просто з дроту, температурний гістерезис пропав, принаймні зафіксувати його нявним ртутним термометром з точністю в 0,5* невдавалося, цифрових тоді ще небуло в широкому доступі.

Добавлено через 42 минуты
Цитата:
Сообщение от сам игорь Посмотреть сообщение
Что касается схем, то я сам конструктор, задумал, сел набросал на бумажке, развел и вытравил плату, далее спаял настроил
Ні, я звичайно не конструктор, але свого часу любив щось попаяти, теж розробляв печатні плати, витравлював, в часи транзисторних схем ще було якесь розуміння, з появою мікросхем та мікропроцесорів нехай цим займаються проффі, мені простіше купити готове,
__________________

39 ОДШБр
верес вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Фанта (03.02.2018)