Показать сообщение отдельно
Старый 11.07.2018, 07:40   #94
Віталій В
Бывалый
 
Аватар для Віталій В
 
Регистрация: 22.12.2015
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 50
Ульи: дадан 10р полістирол, 12р комиш ( очерет )
Адрес: Кіровоградська обл. м.Олександрія
Возраст: 48
Сообщений: 4,158
Сказал(а) спасибо: 3,302
Поблагодарили 2,307 раз(а) в 529 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 1
Сказали "Не согласен!" 17 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 7
Закачек: 0
Вес репутации: 538
Віталій В имеет неукоснительную репутациюВіталій В имеет неукоснительную репутациюВіталій В имеет неукоснительную репутациюВіталій В имеет неукоснительную репутациюВіталій В имеет неукоснительную репутациюВіталій В имеет неукоснительную репутациюВіталій В имеет неукоснительную репутациюВіталій В имеет неукоснительную репутациюВіталій В имеет неукоснительную репутациюВіталій В имеет неукоснительную репутациюВіталій В имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Вывод маток.Сезон 2018 года.

Другий рік виводю матки від кращих сімей за що велика подяка Генадію Степаненко який розжував та в рот поклав, вродьби все получаєця сімї з весни добре стартують і розплід доволі не поганий
Розплод 1.jpg
на акації та й до того як зовсім обірвався взяток можу працювати без димаря і ні одного вжалювання за виключенням якщо придавлю і то не завжди, матки закладав на цвітіння акації з маточників
маточники .jpg
вихід гарний і в кожному маточнику добряче залишаєця молочка але дуже погано повертаюця матки, підскажіть будь ласка чі можуть голуби ловити маток чі якось мішати поверненню маток, сусід розвів голубів які постійно пасуця в мене на городі на відстані 1 - 3м від вуликів замітив що бджоли нападають на голубів особливо на білих, після взльоту голуба до півсотні бджол ганяюця за голубами та намагаюця вжалити, зараз голуби майже на город не сідають бджоли відучили але пасіку вивіз і голуби потроху починають залітати на город, заклав знову маток і не знаю що робити чі жити в полі до поки матки не облетяця чі все таки голуби не поміха ???.
Изображения
Тип файла: jpg Розплод 2.jpg (38.6 Кб, 45 просмотров)

Последний раз редактировалось Віталій В; 11.07.2018 в 07:54.
Віталій В вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
art. (11.07.2018), bee-beep (11.07.2018), Small_Bee (12.07.2018), Владимир Татомир (11.07.2018), водолей (12.07.2018), ГАІ (11.07.2018)