Показать сообщение отдельно
Старый 25.11.2019, 12:59   #3536
Beeman1
Бывалый
 
Регистрация: 02.01.2018
Пчелостаж: 9
Пчелосемей: 10
Ульи: Рут безфальцеві+магазини на 145
Адрес: Україна, Рівненська обл, на кордоні з Житомирською.
Возраст: 41
Сообщений: 705
Сказал(а) спасибо: 614
Поблагодарили 473 раз(а) в 70 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 3
Сказали "Не согласен!" 1 раз в 1 сообщении
Файловый архив: 8
Закачек: 0
Вес репутации: 160
Beeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2019

Доброго дня. Прошу порад і думок пасічників з приводу такого питання. Наступила зима і трохи побоююсь зимівлі на волі, бо розширявся в цьому році і є чимало відводків. Частину планую занести в літню кухню (використовую як пасічний будинок), в минулому році в ній бджоли перезимували без втрат. В цьому році в літню кухню влізе тільки третя пасіки, тож шукаю альтернативу. Є надземна будівля з піноблоків, верх утеплений мінватою, планувалася як погріб, температура там більш-менш стабільна і сухо, саме туди я хочу занести решту вуликів. Проте є одне але - погріб використовувався і до цих пір використовується як міні-склад ПММ, в приміщенні відчувається запах ПММ. Якщо я вивільню приміщення, провітрю його кілька днів, то чи є смисл використати його як зимівник чи не варто, тоді просто залишу на волі, але на волі позаминулого року під весну лягло пів"пасіки.
Beeman1 вне форума