Показать сообщение отдельно
Старый 09.09.2023, 21:40   #1216
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 714
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Обо всём и ни о чем...

Не хочу цитувати ваші ж слова.Мені цікава ваша логіка. З ваших слів Ющенку не було пофіг на армію аргументуючі призначенням на посаду Гриценка( хоча зі слів Гриценка, Ющенко дуже здивувався коли Гриценко обрав собі посаду міністром оборони після помаранчевої революції) як хорошого міністра?
Тобто з ваших слів або Гриценко хороший. Або все ж таки Ющенку було пофіг на армію.
Я всі наративи предвиборчої порохоботської кампанії чорного піару в сторону Гриценка пам'ятаю. Здивований що хтось в ці маніпуляції досі віре.
Вам вище писали, що міністерство оборони не займалося продажем майна. Так був з міністерством оборони узгоджений список того що можна продати. І це не прирогатива Гриценка зкинути з себе відповідальність за продаж. Ви ж самі і написали що в деяких, а особливо фінансових питаннях прем'єр мав більші повноваження за президента.
П.с. Диву дивуюся які тут всі політично "обізнані" по питанню Гриценка. Він був міністром в далекому 2007му. 16 років пройшло. А про нього пересічні пасічники знають скільки подробиць. Диво.
Може тому ви це знаєте що по рейтингам у другому турі 2009го, 2014го, та 2019го як би Гриценко попав у другий тур виборів, то виграв би вибори кожен раз. Опитування є у відкритому доступі.
Три рази перед виборами на нього з усих каналів виливали купу бруду. Та жоден пересічний пасічник не може і приблизно пам'ятати всих інших міністрів і їх ділову активність. Та навіть міністрів оборони по прізвищам не згадаєте.
І я ще наївний не вбачаю гетьмана в пороху, бо бачите в нього яке стало сиве чоло.
Якщо ви топите за Ющенка та за Порошенка з одинаковою силою, то чому в 2005му Ющенко звільнив порошенка з посади РНБО? На риторичні питання можете не відповідати
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием