Показать сообщение отдельно
Старый 23.01.2019, 13:01   #2043
gvf
Бывалый
 
Аватар для gvf
 
Регистрация: 07.08.2011
Пчелостаж: >1
Пчелосемей: 10+
Ульи: Корпусні
Адрес: УКРАЇНА, Чернігівщина
Возраст: 68
Сообщений: 789
Сказал(а) спасибо: 390
Поблагодарили 1,285 раз(а) в 333 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 17 сообщениях
Файловый архив: 11
Закачек: 0
Вес репутации: 326
gvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловождение в альпийском улье

Цитата:
Сообщение от Pchelhom Посмотреть сообщение
Надо сперва что-то стоящее сделать, показать и только потом,если вызовет интерес -написать подробно каким образом это удается .Так мне представляется этот процесс.
Це була відповідь на прохання Juggler, а я подумав, що ви розчарувались, бо колиссь на пчеловодинфо звучали такі думки. Зараз я на нього не заходжу, то не в курсі ваших справ. Та й на ваш сайт теж не заходжу.
Тепер, після відповіді, пост 2035, я зрозумів, що то була "відмазка".
Juggler, книга, або хоча б брошурка, то є великий труд, фінанси і т.д., тому ніхто не буде для вас це робити. Шерстіть форуми, копіюйте цікаві відповіді і буде вам щастя. Технологія пасічникування в Саратовській губерніі суттєво відрізняється від вашої Донецької області, та і моєї Чернігівської області, хоча б тому, що в мене зовсім інший медодайний конвеєр та й кліматичні умови суттєво коригують всі мої дії. В мене є ріпак, акація, липа і ще щось там у лісі, а потім - сонях. А у когось - акація, а потім до соняха зовсім нічого немає. А ще у когось взагалі нічого не має крім слабкого різнотрав'я. Головне в цьому вулику - вчасна заміна маток до вашого медового конвеєра. Це не лежак, де кожного тижня стоїш над вуликом і провіряєш на наявність маточників, ну це сама проста технологія і якщо більше нічого не знаєш. В альпійці ще з двома так можна погратись, а з більшою кількістю потрібно самому виводити матки і кожного року.

Добавлено через 35 минут
Pchelhom, ви бачили той лист, крім статті в журналі? Десь є його ксерокопія чи може і оригінал? На паркані пишуть всяке, а журнал, по великому рахунку, той же паркан (забор російською) . Це при совку журнал і газета були істиною останньої інстанції. А зараз - суб'єктивна думка надрукована в журналі, і не більше того.
Даже після того як ви наладите якийсь серійний випуск медогонок під вашу рамку, у нас цих медогонок ніколи вже не буде, скільки б прихильників вашої рамки не було б в Україні. У нас може бути тільки своя медогонка, або ж польська. Це нинішні реалії. Чому? Можу дати відповідь тільки в особистій переписці.
А моє незадоволення походить не з книжки наших метрів, а з вашої впертості не визнавати того, що всі послідовники цього вулика були засліплені тією статтеє на яку ви посилаєтесь.
Ви відшліфували алмаз в тому вигляді яким його дала природа, а якби ви його обрізали, точніше - добавили трохи, то у вас би получився б брильянт.
І нічого посилатись на Куланду. Не зроби собі кумира - біблейська мудрість.
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни.
gvf вне форума   Ответить с цитированием