Показать сообщение отдельно
Старый 18.03.2019, 17:06   #95
Гуслій
Участник
 
Регистрация: 23.10.2012
Пчелостаж: 30
Пчелосемей: 50
Ульи: Украинские с надставками
Адрес: Украина, центр
Возраст: 63
Сообщений: 58
Сказал(а) спасибо: 23
Поблагодарили 187 раз(а) в 36 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 160
Гуслій имеет неукоснительную репутациюГуслій имеет неукоснительную репутациюГуслій имеет неукоснительную репутациюГуслій имеет неукоснительную репутациюГуслій имеет неукоснительную репутациюГуслій имеет неукоснительную репутациюГуслій имеет неукоснительную репутациюГуслій имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сбор и хранение перги

Цитата:
Сообщение от Владимир Татомир Посмотреть сообщение
Поплевать забыли, пчелы пыльцу своими выделениями желез обкатывают. и головками прессуют в соты, а в видео, прессованная пыльца получается.Думаю полезность есть, но до перги явно не дотягивает.
Я вже 4 роки вивчаю цей метод і маю досить багато інформації, а не емоцій.
По перше зроблені щорічні аналізи що підтверджують відповідність ДСТУ на пергу.
По друге, бджола дійсно додає до обножки мед і ферменти.
По третє зараз ведем дослідження за зберіганням - третій рік, продукт чудово зберігається!
По четверте продукт має значну біологічну цінність і не проходить заморозку!
По п"яте ведемо розмову з зарубіжними колегами і вони дуже зацікавлені.
По шосте це копійка для пасічника
і По сьоме дає можливість формувати значні партії на експорт.

Добавлено через 42 минуты
Цитата:
Сообщение от Немолодий Посмотреть сообщение
То не є натуральний бджолопродукт. Я б назвав його сурогатом. Штучно створена перга, що штучний мед. Мають право на існування, а от чи замінять ці сурогати натуральні продукти то ВЕЛИКЕ питання.
Як я відповідаю на це:
Раніше кожна господиня варила борщ у печі в глиняному горщику.
Якщо ми поміняємо піч на газову плитку, а горщик на металевий посуд, чи можна вважати цю страву борщем??? Адже основні складові ті самі, а технологія приготування помінялась?
Для мене, як технолога, авритетом є нормативні документи на продукт. Чи враховують вони абсолютно всі ньюанси? Мабуть що ні! Чи натуральний продукт ми отримуємо використавши інший "посуд"? Мабуть що так! Висновок за наукою, якої в Україні майже нема. Тому трішки почекаємо, доки "німець нам розкаже",,,
Гуслій вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
balega7 (22.03.2019), tigor (28.09.2019), Vorobeyko (18.03.2019), Владимир Татомир (18.03.2019), Немолодий (18.03.2019)