Показать сообщение отдельно
Старый 22.03.2016, 11:59   #287
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1088
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пленка или холстик (за и против)

дякую всім за відповіді.

Цитата:
Сообщение от uyry Посмотреть сообщение
А чого ми хочемо отримати від когось вичерпну відповідь
мене не цікавить хто як пристосувався відповідно до своїх умов, в них немає відповіді на моє питання- яка користь від застосування плівки в зимовому гнізді бджіл.
Цитата:
Сообщение от uyry Посмотреть сообщение
Експерементуйте в своїх умовах, із своєю породою бджіл..
дякую за пораду, але Ви запізнилися.
Цитата:
Сообщение от apbsvf Посмотреть сообщение
Ну как можно обьяснить вам о пользе пленки, если вы изначально запрограмировали себя против пленки.
можна, якщо є розуміння того що відбувається в вулику в зимку та з плівкою над гніздом. Я не програмував себе проти плівки, але виникають сумніви в її користі в зимку...
маю свій досвід. Всі мої вулики з самого початку з глибоким засіткованим на всю площу дном, на протязі спостережень мінялися лише дашки, тож...
перший рік, тобто перша зимівля,на вулиці, стеля дощата, подушка з тирси мілкої, дашок дерево - все було дуже добре, хоч на той час я ще не придавав цьому значення але розплід пішов лише після обльоту,
другий рік- зимівлі в підвалі,як і всі наступні, модернізував дашок в моноблок -стеля дощата+пінопласт 30мм+дашок з ДВП, зимівля добра, але рамкиі стеля набрякли, розплоду невиявив,
третій і четвертий рік, такі ж дашки але корпус перекривався з напуском плівкою, почав застосовувати ще в літку, так і в зиму пішли, правда цілком не розуміючи, що буде по весні, весною виявив мокрі фальці верхнього корпуса, набряклі рамки, суху стелю, розплоду небуло,
п"ятий рік модернізував вулик, півкорпуса, дашок - ДВП +ППС 30мм+ДВП, все проварене в парафіні, плівка з напуском зимівля вже не така, рамки ненабрякли лише по тій причині що боковушки проварені в парафіні, але по внутрішніх стінках корпусів темні сліди потьоків води, розплід в деяких сім"я на пів сірникової коробки на одній двох рамках.
шостий, 2016 рік, зимівля за таких же умов , ще в середині лютого виявив калюжі води під деякими вуликами, що і стало причиною передчасного виносу з підвалу, 16 лютого був обліт, в гнізда не заглядав, окрім однієї, де був великий осип бджіл, в цій сімї був розплід, небагато, на сірникову коробку різного, але і був і такий що вже вийшов,
тож досвіду трохи маю, і ця зимівля заставляє задуматися а чи потрібна плівка над зимовим клубом бджіл., чи можливо треба подумати про вологопоглинаючий елемент стелі, який вбирав би в себе вологу.
Цитата:
Сообщение от Andruhan Посмотреть сообщение
Заждіть! Я десь пропустив! Де доведено, що зимовий розплід- це аномалія,
негарячкуйте, я теж про це незнав, не сам придумав, читав, і Ви можете почитати в Комісара " Високотемпературная зимовка пчел",, до таких висновків прийшли також Мебус, Єськов, заслуговують уваги результати дослідження цієї теми покійним Хмарою, ну і звичайно, про це пишуть багато наших форумчан, мої спостереження теж цьому не перечать.
Цитата:
Сообщение от ДобровоЛ Посмотреть сообщение
Інша справа- тимчасове її використання в ранньовесняний період
ДобровоЛ, саме так, це і було первинним , коли почали використовувати плівку, потім вона по тихому перекучувала і в зиму,

Цитата:
Сообщение от Andruhan Посмотреть сообщение
що ця аномалія через плівку?
ні, я про таке некажу, але яка від неї користь так і непочув відповіді, наголошою, в зимку!
__________________

39 ОДШБр

Последний раз редактировалось верес; 22.03.2016 в 12:05.
верес вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
tigor (22.03.2016), Волкотрубенко (22.03.2016), ДобровоЛ (26.03.2016)